wmaraci reklam

PageRank Sorgulama - Görüşlerinizi Bekliyorum

19 Mesajlar 2.762 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar... (Tartışma - Düşünme - Yorumlama Konusudur)

Sitem bildiğiniz üzere google seo üzerinde ağırlıklı bilgiler vermekte wordpress ağırlıklı olmak üzere optimizasyon ile ilgili bilgiler vermektedir. Yakında kendi sitem için ufak tefek değişikliklere başlamak istiyorum...

Pagerank sorgulama için en geniş detayları ve bir webmasterin en önemli araçlarından biri olan pagerank sorgulama scriptini açmak istiyorum...

Pagerank sorgulama sistemimde sitenizin pagerank değerlerini sordurabilecek, toplu pr sorgulaması yapılabilecek, fake rank(sahte PR) lerinizi kontrol edebilecek, sosyal medya ve delicious digg gibi yerlerden aldığınız backlinkleri görebileceksiniz.

Alexa linkleriniz google linkleriniz ve ilgili olan tüm bağlantıları aktarmaya çalışacağım. Şu an için elimde HAZIR bir script mevcut. Çok eski bir sürüm olduğu için tekrardan editlemeye başlayacağım....

Bu konuda görüşlerinizi almak istiyorum açıkçası. Böyle bir şey yapsam nasıl olur? Tutar mı tutmazmı? Kullanılırmı kullanılmazmı vs....

Cevaplarınızı tüm samimiyetimle cevaplayacağım...

Teşekkür Ederim.

wmaraci
reklam

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
Hevesini kırmak istemem ama tutacağını zannetmiyorum. PR sorgulayan siteler zaten mevcut. Bu sitelerin ilk çıktığı zamanlarda yapmaya kalksan tutabilir derdim. O siteler zaten şu anda popüler hale geldi. Onların yaptığından çok çok çok çok çok çok çok çok farklı bir şey yapacağım dersen şansını dene derim. Ama o sitelere benzeyecekse zamanını boşuna harcama derim.

SoWaLYe SoWaLYe MCPD Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MCPD
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 111 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
bence farklı işler yapmalısın zira piyasadaki scler iş görüyor

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)
Anladım... Görüşünüz için teşekkür ederim. Hani eski bir hazır script buldum. Neredeyse hiç bir işlev çalışmıyor. Onları düzenleyebilir, düzeltebilirim.

1. Google cache değerleri

2. Google Pagerank Bilgileri

3. Google Fakerank

4. Google İndex

5. Yahoo İndex

6. Bing İndex

7. Yandex İndex

8. Google Resim indexleri

9. Google Blog İndexleri

10. Google Video İndexleri

11. Google Haber İndexleri

12. Google, Google blogs ve yahoo linkleri (kısmi backlink)

13. Alexa Analizi

14. Dmoz Analizi

Sosyal Medya İçin

1. Delicious index

2. Digg index

IP Bilgileri ve Lokasyon Bilgileri gibi bilgiler var ama eski olduğu için bir çoğunu tekrar toparlamam gerekiyor. Eklemeler ile birlikte güzel bir şey olacağını düşünüyordum...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Bırak bu işleri Aydın. :)

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)

4w3e adlı üyeden alıntı

Valla hocam yapmanız siteniz açısından daha iyi olur. Çeşitlilik olur fakat, birçok site bu imkanları sunuyor. Takipçileriniz başka sitelerden değilde sizden sorgular o ayrı mesele.

Diğer forumda yapmıştım yorumu burayada alalım.

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Bırak bu işleri Aydın. :)

La arkadaş dediğin bi destek çıkar :D Der ki yap tutmazsa ben girerim bir bakar çıkarım diye :D Eksiklik olursa toparlarız falan der şuraya bak :D :D Arkadaşmısın kardeşmisin baltacımısın yooWW :D :D :D

Bu arada web tasarım kursuna başlıyorum. Psd üzerinde çizim yapıp css ye dökücem artık yapmam lazım. Bazı olaylar canımı sıktı Seo Uzmanı olduk bir tek eksik olan Cİ Sİ YESS (CSS) var :) Onuda yaparsak tamamdır :)

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

SeoMakale adlı üyeden alıntı

La arkadaş dediğin bi destek çıkar :D Der ki yap tutmazsa ben girerim bir bakar çıkarım diye :D Eksiklik olursa toparlarız falan der şuraya bak :D :D Arkadaşmısın kardeşmisin baltacımısın yooWW :D :D :D

Bu arada web tasarım kursuna başlıyorum. Psd üzerinde çizim yapıp css ye dökücem artık yapmam lazım. Bazı olaylar canımı sıktı Seo Uzmanı olduk bir tek eksik olan Cİ Sİ YESS (CSS) var :) Onuda yaparsak tamamdır :)

Seo uzmanı mı oldun? :D Kendini beğenmiş Aydın. :D :D Ayrıca si-es-es diye okunmuyor muydu o yahu? :D

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Seo uzmanı mı oldun? :D Kendini beğenmiş Aydın. :D :D Ayrıca si-es-es diye okunmuyor muydu o yahu? :D

Ahahhahaha :D :D Biliyorum si es es diye okunduğunu :D Hani böyle onun ismini bi türlü söyleyemezler ya o aklıma geldi birden :) Sinan iyi bilir iş yerinde çok makarasını yapıyorduk :D si es es / ci si yes / ce se se falan oouu dolu :)

Seo Uzmanı olduk dedim ya beğenme diye değil, çoğu sistemin algoritmasını anladım açıkçası ismail. Şimdi çözümler üretiyor ve kafamda çok değişik kurgular (beyin fırtınası) yaşatıyorum...

Yaklaşık 2 senedir sandboxta olan siteler şu anda 1nci sayfada ve kiminde oynama bile yok. "sohbet" gibi kelimelerde sandbox, filtre gibi ceza yemiş siteler de var aralarında. Toplamda hesapladığımda filtre ve sandboxtan çıkardığım siteler yaşımı geçti (23 ten fazla)...

Konuyu dağıtmadan itina ile görüş beklenir :)
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

SeoMakale adlı üyeden alıntı

Ahahhahaha :D :D Biliyorum si es es diye okunduğunu :D Hani böyle onun ismini bi türlü söyleyemezler ya o aklıma geldi birden :) Sinan iyi bilir iş yerinde çok makarasını yapıyorduk :D si es es / ci si yes / ce se se falan oouu dolu :)

Seo Uzmanı olduk dedim ya beğenme diye değil, çoğu sistemin algoritmasını anladım açıkçası ismail. Şimdi çözümler üretiyor ve kafamda çok değişik kurgular (beyin fırtınası) yaşatıyorum...

Yaklaşık 2 senedir sandboxta olan siteler şu anda 1nci sayfada ve kiminde oynama bile yok. "sohbet" gibi kelimelerde sandbox, filtre gibi ceza yemiş siteler de var aralarında. Toplamda hesapladığımda filtre ve sandboxtan çıkardığım siteler yaşımı geçti (23 ten fazla)...

Konuyu dağıtmadan itina ile görüş beklenir :)

İyiydik ya şöyle. Sohbet ediyorduk. :D :D Çoluk çocuk nasıl? :D :D Şaka bir tarafa konunun amacına girelim tekrar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al