wmaraci reklam

Para kazandıracak fikirler

4 Mesajlar 690 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mertcevikk mertcevikk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İç Mimarlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba,

İnternet sektöründe belli bir alana yatırım yapıp aylık düzenli gelir elde edebileceğim bir alan arıyorum.İlk başta smm alanına yöneleyim dedim ancak eskisi kadar kazandırmadığı söyleniyor.
Fikirlere açığım arkadaşlar çok yüksek bir bütçem yok.Neler yapılabilir?Ne tavsiyeleriniz var acaba?

wmaraci
reklam

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
İngilizce, Almanca niche içerik sitesi açıp TBM götürmek :)

Garantili kazandıran konular; Estetik cerrahisi, gebelik - doğum, yabancı dil öğrenme, kurslar ..

BerkayZ BerkayZ www.zelyurt.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 36 / 43
  • Ticaret 4, (%100)
Bence en iyi kazanç uygulama - oyun geliştirmede. Artık o kadar çok internet sitesi var ki açtığınız sitenin iyi konumlara gelebilmesi için yıllık uğraş gerekiyor. Ama insanların günlük kullanacağı basit bir uygulama bile size binlerce lira kazandırabilir. Eğer bu alanda kodlama bilginiz yok ise başka birine yaptırmaya kalkmayın. Kendiniz öğrenip yapın. Zira yaptıracağınız ilk projenin patlayıp size kazanç olarak dönemsi pek düşük bir ihtimal. Sürekli yeni şeyler yaparak bir gün iyi kazanacağınız bir uygulama ortaya çıkarmış olacaksınız. Aynı şeyler oyun geliştirme içinde geçerli fakat o iş biraz daha zor (3D tasarım falan)
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

-Z-

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
Emek verene her sektörde ekmek var ama kendi tutkunuzu bulun onun üzerinden yürüyün ben misal lise hayatım boyunca site açayım adsense den güzel para kazanırım dedim dedim bir sonuca ulaşamadım çünkü o işi severek yapmıyordum bir süre sonra angarya gelmeye başladı ve bıraktım şimdi web geliştiriciliği üzerine kendimi geliştiriyorum belki blog kurup para kazanmaktan belki 20 misli daha zorluyor beni ama bir gün olsun sıkıldığımı hatırlamıyorum. :)
edit Allah'a hamdolsun aylık harçlığımı çıkartacak kadar kazandırıyor.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al