wmaraci reklam
lidertakipci

Parayı kırmak

27 Mesajlar 3.451 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ronins Ronins Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

buderus adlı üyeden alıntı

milletin sıraya girdiği fikrinden artık kurtulun, tamam gençsiniz para lazım ancak ya para parayı çeker; ki paranız yok çekemiyor. Yada bilginiz becerileriniz parayı çeker; bunun içinde ya mangal gibi yüreğin olacak yada eğitim şart.

para parayı çeker.. şu lafın bu kadar doğru olmasından nefret ediyorum ne fikirler ne düşünceler var insanlarda ben de bile ama imkansızlıktan bir şey yapamıyor çoğu insan

wmaraci
reklam

buderus buderus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek elektrik tek, bilgi işlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Ronins adlı üyeden alıntı

para parayı çeker.. şu lafın bu kadar doğru olmasından nefret ediyorum ne fikirler ne düşünceler var insanlarda ben de bile ama imkansızlıktan bir şey yapamıyor çoğu insan

hocam parasız ne yazık ki ''harikulade'' bir fikriniz yok ise olmaz. Öyle birşey bulun ki daha kağıt üzerinde insanlar para versinler. Tabi fikrin tamamlanmasında sizin de etkinizin olması gerekiyor. Ki 2 gün sonra kapının önüne konmayasınız.

Ronins Ronins Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

buderus adlı üyeden alıntı

hocam parasız ne yazık ki ''harikulade'' bir fikriniz yok ise olmaz. Öyle birşey bulun ki daha kağıt üzerinde insanlar para versinler. Tabi fikrin tamamlanmasında sizin de etkinizin olması gerekiyor. Ki 2 gün sonra kapının önüne konmayasınız.

Aynen öyle bi durumda var insanlar fikirleri çalabilir ve hiç bir şey yapamazsınız :/

buderus buderus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek elektrik tek, bilgi işlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Çalınmaması için fikri sizin katkınızın büyük olması şartı var, yoksa zaten bu işlere girmeyin derim. Bırakın kardeşim fikirleriniz sizinle birlikte mezara gitsin. İyi bir yazılımcı pazarlamacı ve girişimci üçgeni bugün Türkiye de ne işe yarar bilemiyorum? İnternetten organik şampuanmı satarlar ne yaparlar?

Ruslar vk kurdular bizde tık yok! Aslında üzülmemiz gerek bu konulara.

wmaraci
wmaraci

blitzzz blitzzz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İşşiz
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Millet kafayı parayla bozmuş.
Parayı kırmak nedir?Yada parayı kırmak kim istemez ki?Ya hocam bende istiyorum ne yapacaz?Bende konu açayım?
Programcıyım demişsin git apple için yada android için oyun/uygulama yaz.Ne bileyim başka bir şeyler yap.Bunları yaparkende müşteriyi yada uygulama satacağın kişiyi kendi yerine koy.Mesela arkadaşların dediği gibi Türkiyede lisanslı ürün kullanırsan enayi ve salakmışsın gibi ya buna o kadar para mı verdi diyorlar.Sadece bu olsa yine iyi.Türkiye o yüzden lisanslı kullanamazsın.İstersen 1 dolar yap kimse kolay kolay almaz.
Ayrıca bakıyorum herkes kendini facebookla twitterla karşılaştırıyor.Arkadaşım alt tarafı yıllık bilmem kaç lira host bilmem kaç lirada domain ödüyorsun.Üstelik bu yetmezmiş gibi sitenin hiti yükseldiğinde sunucu sahibi sana diyor ki başka yere git.Sen de tam para kazanacak iken olmaz ki diyorsun.Falan filan.Ya hocam ilk önce sosyal ağ gibi şeylerin yerine aynı o tarz olabilir fakat facebook'tan sonra 2.olursan yani dur bi face bakayım çıkayım sonra xxx sitesine gireyim dedirtirsen bu işte para kaldırırsın.Yoksa anca reklam parası falan filan onlarda cebinden gider.

Al işte biri de vk ile kıyaslamış.Ya kardeşim kaç kişilik ekip çalıştı?Kaç para ayrıldı? bunları biliyor musun?Biliyorsan git bir iş adamına de ki benim böyle fikrim var buna sponsor arıyorum de bakalım ne yapacaklar?

Saygılar!

Buhara Buhara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 126 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Afedersin de enayimiyiz biz

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Para kırmak isitoyrsan Themeforest'e Tema yapıp paylaşın. Programla para vuranı duymadım hiç. idm, Winrar vs Hepsi crakli kullanıyor. Millet Windows'u bile crakli kullanırken niye para ödesin ki senin programa

Şirketler veya büyük kuruluşlar Crackli yazılım kullanamaz...
notpower

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al