Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Beyin Fırtınası

Pasif Gelir için Filippa.com

Okunmamış 26 Mart 2019, 01:05
mecid Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: web editor
Ad, Soyad: Me... Ha...
Ticaret: 4, 100%
Merhaba, arkadaşlar. Bu konuyla ilgili sizin de fikirlerinizi almak isterdim.

Uzun zamandır pasif gelir için yol yöntem arıyorum. Aslında genel bilgim var. Ama net olarak ne yapmalıyım onu bilmiyorum. İnternette türkçe bilgi de hemen hemen aynı gibi.

Türkçe birşey bulamayınca ingilzice siteleri, bloglarını okudum bir az. Bir öneri dikkatimi çekti. Flippa.com sitesinden gelirli blog veya site alarak pasive income kazanmak mümkünmüş. Bu siteden kimse site falan aldı mı? Gerçi ben hiç türkçe site de almadım şuanadek, onun için alım satım işlemi nasıl oluyor bilmiyorum.

1 ay önce finans sektöründe türkçe site açtım, sonra baktım ki, bu konuda çok çok siteler varmış, ve rekabet oldukca büyük. İlerilemek için çok çaba sarf etmeliyim.

Arkadaşlar, genel olarak pasif gelir ve yukarıda yazdığım gibi flippa sitesinden site/blog alarak bu içi yapmak olur mu?

Fikirlerinizi bekliyorum. Bir tartışma yapalım hep birlikte. Akıl akıldan üstündür
Konu mecid tarafından (26 Mart 2019, 01:21 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 26 Mart 2019, 01:29
nigne2011 Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Blogger
Ad, Soyad: En... Te...
Ticaret: 1, 100%
Daha wordpress'in ne olduğunu bilmediğim dönemlerde bu siteden 100 dolarlık bi tane oyun sitesi almıştım, ne domaini ne de hostu üzerime geçirmiştim, öyle ödeme yaptım adam senindir artık demişti sonra bir kaç oyun ekleyeyim derken site uçtu, öyle unuttum gitti. ileri ingilizce biliyorsanız ve bu işin kurduysanız ekmek çıkar ordan, zaten başka büyük site alıp satma yeri yok ki.
Okunmamış 26 Mart 2019, 01:55
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Meslek: Psikoloğ
Ad, Soyad: Lo... Ce...
Ticaret: 0, 0%
en iyi yer wmaraci derim
Okunmamış 26 Mart 2019, 01:58
WM Aracı

Alıntı:
nigne2011 Adlı Üyeden Alıntı
Daha wordpress'in ne olduğunu bilmediğim dönemlerde bu siteden 100 dolarlık bi tane oyun sitesi almıştım, ne domaini ne de hostu üzerime geçirmiştim, öyle ödeme yaptım adam senindir artık demişti sonra bir kaç oyun ekleyeyim derken site uçtu, öyle unuttum gitti. ileri ingilizce biliyorsanız ve bu işin kurduysanız ekmek çıkar ordan, zaten başka büyük site alıp satma yeri yok ki.
ben hiçbir zaman site almadım. bilmiyorum nasıl devredilir falan)
Reklam alanı
Okunmamış 26 Mart 2019, 02:05
WM Aracı

mecid hiç bilginiz yoksa burada forumlarda 50-100 tlye site alıp satıyorlar, önce bi sınırsız hosting alın site falan kurun, sonra o 100 tl lik siteleri satın alıp kendi hostunuza taşımayı deneyin, kendinizi geliştirince de flippadan yüksek tutarlı alıp satarsınız, öyle hiç para harcamadan pasif gelir elde etmek çok zor, ben zamanında 3-5 bin tl saçma şeylere para harcamıştırım taa 2012den beri ama bi yerden tutturdum 2014de siteler büyümeye başladı, gecenin bu vakti hala uğraşıyorum işte forumlarda burda, umarım demek istediğimi anladınız, bilgisayar başında oturmadan, 2-3 yıl efor sarfetmeden anca spamcılık yaparsınız onu da 3-5 ay yaparsınız sonra banlanırsınız.
Konu nigne2011 tarafından (26 Mart 2019, 02:39 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 26 Mart 2019, 02:38
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 27 / Erkek
Ad, Soyad: Ya... Kı...
Ticaret: 0, 0%
Açık arttırma şeklinde satılıyor genelde siteler oyunlar eğer alacaksanız flippa emanet odemesiyle alın en azından hata olmaz sizden onay almadan ödemeyi yapmıyorlar geri iadesi oluyor siz yinede araştırıp öyle alışveriş yapın derim
Okunmamış 26 Mart 2019, 03:01
WM Aracı

Alıntı:
mecid hiç bilginiz yoksa burada forumlarda 50-100 tlye site alıp satıyorlar, önce bi sınırsız hosting alın site falan kurun, sonra o 100 tl lik siteleri satın alıp kendi hostunuza taşımayı deneyin, kendinizi geliştirince de flippadan yüksek tutarlı alıp satarsınız, öyle hiç para harcamadan pasif gelir elde etmek çok zor, ben zamanında 3-5 bin tl saçma şeylere para harcamıştırım taa 2012den beri ama bi yerden tutturdum 2014de siteler büyümeye başladı, gecenin bu vakti hala uğraşıyorum işte forumlarda burda, umarım demek istediğimi anladınız, bilgisayar başında oturmadan, 2-3 yıl efor sarfetmeden anca spamcılık yaparsınız onu da 3-5 ay yaparsınız sonra banlanırsınız.
Ben hiç spam yapmadım. Flippa-dan da bedava site istemiyorum. Parasıyla satın almak lazım olduğunu biliyorum. Forumda da öneri, tavsiye, fikir almak için konu açtım.
Okunmamış 26 Mart 2019, 03:03
WM Aracı

mecid niye kızdınız anlamadım, ben yapıyorsunuz demedim ki, işler böyle ilerliyor dedim. neyse artık yanlış anlaşılma diyelim
Okunmamış 26 Mart 2019, 03:12
WM Aracı

Alıntı:
Ykp1453 Adlı Üyeden Alıntı
Açık arttırma şeklinde satılıyor genelde siteler oyunlar eğer alacaksanız flippa emanet odemesiyle alın en azından hata olmaz sizden onay almadan ödemeyi yapmıyorlar geri iadesi oluyor siz yinede araştırıp öyle alışveriş yapın derim
Proseduru bilmiyorum. Araştırma yapmam gerekir doğru söylersiniz. İyi siteler de 5bin dolar civarında.
Okunmamış 26 Mart 2019, 03:12
WM Aracı

Alıntı:
mecid niye kızdınız anlamadım, ben yapıyorsunuz demedim ki, işler böyle ilerliyor dedim. neyse artık yanlış anlaşılma diyelim
Yok, kızmadım. Sadece öyle göründü ki, konudan hiçbirşey anlamıyorum sanki.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Beyin Fırtınası