wmaraci reklam

Pasif Gelir için Filippa.com

10 Mesajlar 1.256 Okunma
wmaraci reklam

mecid mecid WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba, arkadaşlar. Bu konuyla ilgili sizin de fikirlerinizi almak isterdim.

Uzun zamandır pasif gelir için yol yöntem arıyorum. Aslında genel bilgim var. Ama net olarak ne yapmalıyım onu bilmiyorum. İnternette türkçe bilgi de hemen hemen aynı gibi.

Türkçe birşey bulamayınca ingilzice siteleri, bloglarını okudum bir az. Bir öneri dikkatimi çekti. Flippa.com sitesinden gelirli blog veya site alarak pasive income kazanmak mümkünmüş. Bu siteden kimse site falan aldı mı? Gerçi ben hiç türkçe site de almadım şuanadek, onun için alım satım işlemi nasıl oluyor bilmiyorum.

1 ay önce finans sektöründe türkçe site açtım, sonra baktım ki, bu konuda çok çok siteler varmış, ve rekabet oldukca büyük. İlerilemek için çok çaba sarf etmeliyim.

Arkadaşlar, genel olarak pasif gelir ve yukarıda yazdığım gibi flippa sitesinden site/blog alarak bu içi yapmak olur mu?

Fikirlerinizi bekliyorum. Bir tartışma yapalım hep birlikte. Akıl akıldan üstündür :)

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

nigne2011 nigne2011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Daha wordpress'in ne olduğunu bilmediğim dönemlerde bu siteden 100 dolarlık bi tane oyun sitesi almıştım, ne domaini ne de hostu üzerime geçirmiştim, öyle ödeme yaptım adam senindir artık demişti :) sonra bir kaç oyun ekleyeyim derken site uçtu, öyle unuttum gitti. ileri ingilizce biliyorsanız ve bu işin kurduysanız ekmek çıkar ordan, zaten başka büyük site alıp satma yeri yok ki.

Anaevim Anaevim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Psikoloğ
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad L** C**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
en iyi yer wmaraci derim

• Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)

nigne2011 adlı üyeden alıntı

Daha wordpress'in ne olduğunu bilmediğim dönemlerde bu siteden 100 dolarlık bi tane oyun sitesi almıştım, ne domaini ne de hostu üzerime geçirmiştim, öyle ödeme yaptım adam senindir artık demişti :) sonra bir kaç oyun ekleyeyim derken site uçtu, öyle unuttum gitti. ileri ingilizce biliyorsanız ve bu işin kurduysanız ekmek çıkar ordan, zaten başka büyük site alıp satma yeri yok ki.

ben hiçbir zaman site almadım. bilmiyorum nasıl devredilir falan)

wmaraci

• Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
mecid hiç bilginiz yoksa burada forumlarda 50-100 tlye site alıp satıyorlar, önce bi sınırsız hosting alın site falan kurun, sonra o 100 tl lik siteleri satın alıp kendi hostunuza taşımayı deneyin, kendinizi geliştirince de flippadan yüksek tutarlı alıp satarsınız, öyle hiç para harcamadan pasif gelir elde etmek çok zor, ben zamanında 3-5 bin tl saçma şeylere para harcamıştırım taa 2012den beri ama bi yerden tutturdum 2014de siteler büyümeye başladı, gecenin bu vakti hala uğraşıyorum işte forumlarda burda, umarım demek istediğimi anladınız, bilgisayar başında oturmadan, 2-3 yıl efor sarfetmeden anca spamcılık yaparsınız onu da 3-5 ay yaparsınız sonra banlanırsınız.

Ykp1453 Ykp1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel sektörde calışıyorum
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Açık arttırma şeklinde satılıyor genelde siteler oyunlar eğer alacaksanız flippa emanet odemesiyle alın en azından hata olmaz sizden onay almadan ödemeyi yapmıyorlar geri iadesi oluyor siz yinede araştırıp öyle alışveriş yapın derim

• Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)

mecid hiç bilginiz yoksa burada forumlarda 50-100 tlye site alıp satıyorlar, önce bi sınırsız hosting alın site falan kurun, sonra o 100 tl lik siteleri satın alıp kendi hostunuza taşımayı deneyin, kendinizi geliştirince de flippadan yüksek tutarlı alıp satarsınız, öyle hiç para harcamadan pasif gelir elde etmek çok zor, ben zamanında 3-5 bin tl saçma şeylere para harcamıştırım taa 2012den beri ama bi yerden tutturdum 2014de siteler büyümeye başladı, gecenin bu vakti hala uğraşıyorum işte forumlarda burda, umarım demek istediğimi anladınız, bilgisayar başında oturmadan, 2-3 yıl efor sarfetmeden anca spamcılık yaparsınız onu da 3-5 ay yaparsınız sonra banlanırsınız.

Ben hiç spam yapmadım. Flippa-dan da bedava site istemiyorum. Parasıyla satın almak lazım olduğunu biliyorum. Forumda da öneri, tavsiye, fikir almak için konu açtım.

• Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
mecid niye kızdınız anlamadım, ben yapıyorsunuz demedim ki, işler böyle ilerliyor dedim. neyse artık yanlış anlaşılma diyelim :)

• Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)

Ykp1453 adlı üyeden alıntı

Açık arttırma şeklinde satılıyor genelde siteler oyunlar eğer alacaksanız flippa emanet odemesiyle alın en azından hata olmaz sizden onay almadan ödemeyi yapmıyorlar geri iadesi oluyor siz yinede araştırıp öyle alışveriş yapın derim

Proseduru bilmiyorum. Araştırma yapmam gerekir doğru söylersiniz. İyi siteler de 5bin dolar civarında.

• Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)

mecid niye kızdınız anlamadım, ben yapıyorsunuz demedim ki, işler böyle ilerliyor dedim. neyse artık yanlış anlaşılma diyelim :)

Yok, kızmadım. Sadece öyle göründü ki, konudan hiçbirşey anlamıyorum sanki.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al