wmaraci reklam

Pasta,Kurabiye Cupcake Siparişi Sitesi

9 Mesajlar 1.125 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

donanma44 donanma44 Eğitmen Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 200 / 91
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, yetenekli bir arkadaşım yaptığı Pasta,Kurabiye ve Cupcake gibi ürünlerini internet üzerinden daha profesyonel olarak satmak istediğini söyledi.

Taraftar pastası, diş buğdayı pastası, düğün nişan pastaları,özel günlere ait pastalar,resimli pastalar,Cupcake ve kurabiyeler gibi daha birçok kategoride hizmet verebilir.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Sorum şu: Böyle bir işte işe nereden başlamalıyız?

Öncelikle Sosyal Medya'dan mı yürümeliyiz?
Shop İnternet sitesi mi, Normal tanıtım sitesi mi açmalıyız?

Evinkur Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama ve Ofis Taşıma    
wmaraci
reklam

loadmaster loadmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek devlet memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 25 / 67
  • Ticaret 15, (%100)
Kolay gelsin,
Pasta özellikle yaz aylarında kreması nedeniyle çabuk bozulabilen bir ürün olduğundan genellikle lokal üreticilerden sipariş üzerine yapılanlar dükkandan teslim alınır yada dükkanda hazır bulunanlardan seçilir.
Öncelikle web sitesi + sosyal medyadan reklamlar bölge bazlı çok iyi ayarlanarak reklam verilmelidir. Ancak muhakkak google business ve maps e kayıt olunmalı ki bölgesel aramalarda site çıkmalı. Arkasından google busines site düşünülmeli.

Eğer internet üzerinden satmak derken evde imal edip kurye ile yada başka yöntemle gönderecekse riskli ve bildiğin merdiven altı imalat olur. Alıcılar muhakkak dükkanı hatta imalathaneyi görmek ister.
donanma44

kişi bu mesajı beğendi.

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Bence bayan takipçisi fazla olan bir instagram sayfası satın alarak başlamalısınız.
donanma44 eesenxx

kişi bu mesajı beğendi.

eesenxx eesenxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Oyun.game
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 36 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam şöyle ki çok uzun üredir bu konular üzerine çalışıyorum. 150.000 nüfusu olan küçük bir şehirde aylık 15k kazanan kişi bile var. Sadece instagram kullanıyor. Ama size tavsiyem öncelikle kesinlikle bir site kurunuz. Sonra buna bağlı sosyal medya hesapları. Bence kendinizi dağıtmamak adına instagram ve facebook olabilir. Sonra facebook reklamına çıkınız. Sitenizde sadece fiyatlar ve tanıtım olsun. Eğer Ciddi anlamda yönetebilriseniz çok sağlam gelir gelecektir. Ne kadar faydalı olabilir bilmiyorum ama bu iki yazıya da bakınız: İnstagram satış, İnternetten para kazanma
donanma44

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 200 / 91
  • Ticaret 1, (%100)

loadmaster adlı üyeden alıntı

Kolay gelsin,
Pasta özellikle yaz aylarında kreması nedeniyle çabuk bozulabilen bir ürün olduğundan genellikle lokal üreticilerden sipariş üzerine yapılanlar dükkandan teslim alınır yada dükkanda hazır bulunanlardan seçilir.
Öncelikle web sitesi + sosyal medyadan reklamlar bölge bazlı çok iyi ayarlanarak reklam verilmelidir. Ancak muhakkak google business ve maps e kayıt olunmalı ki bölgesel aramalarda site çıkmalı. Arkasından google busines site düşünülmeli.

Eğer internet üzerinden satmak derken evde imal edip kurye ile yada başka yöntemle gönderecekse riskli ve bildiğin merdiven altı imalat olur. Alıcılar muhakkak dükkanı hatta imalathaneyi görmek ister.

Teşekkür ederim geri dönüş için. Google My Business ve Maps kesinlikle olacaktır. Sosyal Medyayı fb ve instagram olarak aktif kullanıp, reklamlarla da siteyi beslemeyi düşünüyorum.

Görsellik açısından ayrıca pastaları kaliteli, üstünde firmanın tasarımı olan kutularda göndermeyi düşünüyoruz.

• Üyelik 16.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 200 / 91
  • Ticaret 1, (%100)

murro adlı üyeden alıntı

Bence bayan takipçisi fazla olan bir instagram sayfası satın alarak başlamalısınız.

Bununla ilgili araştırmalara başladım. Paylaşımlarda kullanacağım Konsepti oluşturup sağlam hesaplara bakarım. Teşekkür ederim.

• Üyelik 16.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 200 / 91
  • Ticaret 1, (%100)

eesenxx adlı üyeden alıntı

Hocam şöyle ki çok uzun üredir bu konular üzerine çalışıyorum. 150.000 nüfusu olan küçük bir şehirde aylık 15k kazanan kişi bile var. Sadece instagram kullanıyor. Ama size tavsiyem öncelikle kesinlikle bir site kurunuz. Sonra buna bağlı sosyal medya hesapları. Bence kendinizi dağıtmamak adına instagram ve facebook olabilir. Sonra facebook reklamına çıkınız. Sitenizde sadece fiyatlar ve tanıtım olsun. Eğer Ciddi anlamda yönetebilriseniz çok sağlam gelir gelecektir. Ne kadar faydalı olabilir bilmiyorum ama bu iki yazıya da bakınız: İnstagram satış, İnternetten para kazanma

Geri dönüş için öncelikle teşekkür ederim.

Instagram üzerinden kazandığını söyleyen çok kişi duydum. Ticimax'ten bir arkadaşla da görüşmem de aynı şeyi söylemişti.

Öncelik site olacak. Örnek bir tema linkini paylaşıyorum, rica etsem bakar mısınız? Sizin de fikrinizi almak istiyorum.

http://newsmartwave.net/wordpress/porto_landing/

Benim beğendiğim:
http://www.portotheme.com/wordpress/porto/shop2/

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Sosyal medyadan yürüyün hocam

eesenxx eesenxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Oyun.game
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 36 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

donanma44 adlı üyeden alıntı

Geri dönüş için öncelikle teşekkür ederim.

Instagram üzerinden kazandığını söyleyen çok kişi duydum. Ticimax'ten bir arkadaşla da görüşmem de aynı şeyi söylemişti.

Öncelik site olacak. Örnek bir tema linkini paylaşıyorum, rica etsem bakar mısınız? Sizin de fikrinizi almak istiyorum.

http://newsmartwave.net/wordpress/porto_landing/

Benim beğendiğim:
http://www.portotheme.com/wordpress/porto/shop2/

Hocam tasarım olarak gayet güzel. Fonksiyonlarını da siz biliyorsunuz. Kafanıza yattı ise gerisi önemli değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al