wmaraci reklam

Php kod şifreleme sitesi için önerileriniz

5 Mesajlar 1.241 Okunma
wmaraci reklam

karayel32 karayel32 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek php dev
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 33 / 48
  • Ticaret 52, (%98)
Merhaba arkadaşalar. öncelikle projeyi tamamen ben hazırladım ve bana ait. yorumlarınızda acımasız olabilirsiniz :D tema ve sistem konusunda eleştirilerinizi bekliyorum.

Başlıktada belirttiğim gibi site php kod şifreleme sitesi. İnsanlar php kodlarını domain ve tarih ile lisanslayabiliyorlar. Googleda da kelimemde 1. sırada çıkıyorum ancak hit konusunda biraz sıkıntı var. günlük 10 civarı hit geliyor hepsi googledan. sosyal medya ve wmaraci gibi forumlardan reklam yaptığımda 40 tekil kişi olsada sonraki günlerde tekrar 10 a düşüyor bende bir memnuniyetsizlik olduğunu düşündüm ve fikirlerinizi alayım dedim.

Site: https://phpkilit.com

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)

wmaraci
reklam

Legoo Legoo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Back-End Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 11 / 17
  • Ticaret 9, (%89)
Farklı şifrelemeler iyi oluyo kendi kütüphanen, herşey hoşuma gitti şahsen ama anlamadığım nokta neden tarih, lisanslancak dosya ve dosya adı gibi şeyleri neden istediğini anlıyamadım.
karayel32

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek php dev
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 33 / 48
  • Ticaret 52, (%98)
sadece dosya adı zorunlu hocam. tarih ve domain isteğe bağlı. dosya adınıda yazılımı hazırlarken gördüğüm olası bir bug için gerekliydi dosyalara dışardan manipülasyonu engellemek için. Yorumunuz için teşekkürler :)

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
SSL kullanmanız iyi olmuş, sitenin rengini siyah kullanmayın, şifreleme için kod girişi bölümü ana sayfada olmasın, ana sayfada göreseller kullanın ve yaptığınız işin mantığını kolay yoldan ziyaretçiye açıklayın, video kısmı rar olarak indiriliyor ki bu hoş değil, ana sayfada görünen bir video kullanın, iletişi sayfanızda sadece form bulundurursanız ziyaretçiler sizi illegal olarak algılar, adres telefon bilgilerinize yer verin. Size bir soru? siz böyle bir site bulup girseydiniz o kadar emek verip yazdığınız kodları buraya yüklermiydiniz? Bu soruya "evet" dediğiniz an site olmuş demektir.
karayel32

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek php dev
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 33 / 48
  • Ticaret 52, (%98)
Önerileriniz için teşekkürler. aklımda bulundurup en kısa sürede uygulayacağım ancak iletişim kısmına numara adres eklemem sorun yaratır diye düşünüyorum. bir ofis veya şirket yok dolayısıyla kendi numaramı vermem gerekecek. ek hatla sorun çözülebilir ancak ücretsiz verdiğim bir hizmet içinde telefonla destek vermek biraz fazla gibi geliyor :)
Tekrar teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al