lostyazilim

PHP Script Konusunda Fikir

4 Mesajlar 778 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

MertKoseoglu MertKoseoglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek x
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 120 / 168
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba dostlarım, uzun bir zaman oldu forumdan uzaktım. Başlangıcı bu konu ile yapmayı uygun gördüm. Sizlerden geliştirdiğim bir script ile ilgili fikir rica ediyorum. Satışa çıkarmak istiyorum, yardımcı olabilecek kişilere tesekkur ederım.
Link1 Link2 - Panel şifresi için pm atmanız yeterli.

wmaraci
reklam

Webtizz Webtizz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek eCommerce Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Ellerinize sağlık hocam. Her yapılan işte bir emek vardır illa ki fakat satışa çıkarmanız konusunda sormak istediğim bir soru var.

Wordpress, Joomla gibi diğer sistemlerden farklı olan yanı nedir?

MertKoseoglu MertKoseoglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek x
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 120 / 168
  • Ticaret 3, (%100)

Webtizz adlı üyeden alıntı

Ellerinize sağlık hocam. Her yapılan işte bir emek vardır illa ki fakat satışa çıkarmanız konusunda sormak istediğim bir soru var.

Wordpress ve Joomla gibi diğer sistemlerden farklı olan yanı nedir?

Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederim. Sorduğunuz soru üzerine bazı değerlendirmelerde bulunmak istiyorum. Sadece ortaya çıkan ürün üzerinden değil, genel olarak özgün sistemler hakkında.

Bahsettiğiniz sistemler her amaca yönelik tasarlanmıştır. WP ile kurumsal ve blog siteleri görebilirsiniz. Bu geniş yelpaze ağı kullanılan bir çok sitenin altyapısını oluşturmakta rol oynamıştır. Kullandığım blogumda bende WP kullanmaktayım. Öncesinde yazdığım yazıları zaman bulamadığım için projeye atamadım ve arşivi bozmadan yazmaya devam ettim. Forumlarda bu sistemlerin yavaşlamasına dair sorunlar ve bunlara ek olarak yazılan eklentiler hergün gündem olmaya devam ediyor. Benim çıkış noktam burası olmuştu, sürekli optimize edilmesi gereken bir veritabanına ihtiyaç duymayan, gereksiz eklenti ve güncellemeler ile riske atmak zorunda olmadığım, amacıma yönelik hızlı bir sistem. Sistemi yaklaşık olarak bir sene boyunca başka sunucularda kullandım. Özgünlüğü ve hızı konusunda seo da hiç çaba sarf etmeme gerek kalmadı. Bende eğer benim gibi düşünenler varsa amacına uygun sadece istediklerini yapabildikleri özgün bir sistem isterlerse diye satışa çıkarmak istedim. Bunu windows ve linux olarak düşünebilirsiniz aslında. Kullanıcıların kod bilgisi ya da istediklerini yapabilecek kimseler ile iletişimi yoksa eğer WP gibi sistemleri eklentiler ile desteklemelerini öneririm.

Webtizz Webtizz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek eCommerce Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Peki script özelleştirilebilir tema özelliğine sahip mi? Çünkü satışa sunduğun zaman herkes aynı tasarımla kullanmak istemeyebilir?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al