Yayınlayamadığım bi ton görsel eğitim setim mevcut
PSD to CSS (5 farklı psd to css)
PSD to Wordpress
Wordpress Admin Paneli Yapımı
jQuery slider ve banner yapımı baştan sona jquery temel js
HTML5 css3
PHP mysql ve pdo
PHP OOP ve Frameworkler
ASP.NET Web Sitesi Yapımı
Bootstrap PSD to CSS
Baştan Sona Bootstrap
Getskeleton framework
Foundation Framework
PSD to foundation
Angular Js giriş
PHP ile baştan sona admin paneli yapımı (Yeni Video bu eskisi yok yazı ekleme çıkarma silme ve bir çok özellik 2 saat sürdü)
Photoshop ile E Ticaret çizimi ve dökümü
LESS ve SASS Framework
PHP ile küçük kurumsal site yönetimi

inanın ya da inanmayın tamı tamına 700 video çektim lakin çok büyük bi problemim var ben bu iş için hiç bi bütçe ayarladım youtube yükleyip oradan kar sağlayacaktım ama bu videoları yüklediğim zaman bu ses başka biri tarafından kullanılıyor diye uyarı veriyor (Üçüncü taraf ses) ve yüklemiyor eski hesabım da youtube tarafından uyarı verince tüm videolar silindi şu an piyasada hiç bi videom yok anlaşılan youtube beni tamamen silmek istiyor vimeo yüklesem maalesef para kazanamayacağım 2 aydır işsizim zaten bi şekilde youtube yüklememi sağlayacak kişilere istediği ücreti vereceğim aşırıya kaçmadığı sürece.olmazsa eğer maalesef bu seti satmak zorunda kalacağım hayatımda hiç bunun ticaretini yapmadım lisanslayıp satabilirim lakin kimler alır kimler almaz öğrenmek istiyorum buna göre üstüne eklemeler de yapabilirim takviye de olabilir eğitim seti baya kapsamlıdır yardımlarınızı bekliyorum