wmaraci reklam
lidertakipci

Program indirme siteleri kazanıyor mu?

9 Mesajlar 904 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zya1903 zya1903 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 5 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Bu sıralar forumda fazla rastlıyorum program indirme siteleri açmak isteyenlere fazlasıyla bu tarz siteler var. İndirme sitesi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim bu sitelerin bir kazancı oluyor mu?

wmaraci
reklam

PcDelisi PcDelisi Kısa bir ara Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 705
  • Beğeniler 227 / 226
  • Ticaret 387, (%100)
yıllardır bu işi yapıyorum keşke yıllarımı başka sektörde harcamış olsaydım...

WebMoney hesabıma ödeme yapmadan önce mutlaka adresin güncel olduğuna dair bilgi isteyin.

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 5 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

PcDelisi adlı üyeden alıntı

yıllardır bu işi yapıyorum keşke yıllarımı başka sektörde harcamış olsaydım...

Neden başka sektöre geçmedin yıllardır merak ettim? Yıllardır kazanamıyor musun? Zor bir iş mi? Biraz açıklayıcı bilgi verebilir misin?

ErdincKayaa ErdincKayaa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yönetici / SEO / Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 301
  • Beğeniler 61 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Düzenli olarak paylaşım yaparsan reklam firmalarını kullanırsan neden kazanamayasın ki :)

wmaraci
wmaraci

PcDelisi PcDelisi Kısa bir ara Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 705
  • Beğeniler 227 / 226
  • Ticaret 387, (%100)

zya1903 adlı üyeden alıntı

Neden başka sektöre geçmedin yıllardır merak ettim? Yıllardır kazanamıyor musun? Zor bir iş mi? Biraz açıklayıcı bilgi verebilir misin?

Merhaba, yıllardır tabiki kazanıyorum hatta çok iyi kazanıyorum program indirmeden kastınız eğer gezginler, tamindir gibi telif haklarını ihlal etmeyen web sitesi ile başlayacaksınız kazancınız sizi tatmin etmez.

W4rez içerikli sitelerin kazançları güzel olur yanlız w4rez siteye reklam vermek isteyenler genelde yabancılar olduğu için sayımlarda hayal kırıklığına uğrarsınız karşınızda doğru düzgün destek alabilecek birini bulamazsınız ödeme günü geldiğinde banka hesabınıza parayı çekene kadar kazandığınız paranın 10/4 kesintilerle kaybolur gider, sitenin hiti yükseldiğinde çeşitli saldırılar alırsınız, siteye yapılan abuk subuk yorumları gördükçe siteyi güncellemek bile istemezsiniz. Daha anlatamadığım çok şey var aslında

WebMoney hesabıma ödeme yapmadan önce mutlaka adresin güncel olduğuna dair bilgi isteyin.

• Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 5 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

PcDelisi adlı üyeden alıntı

Merhaba, yıllardır tabiki kazanıyorum hatta çok iyi kazanıyorum program indirmeden kastınız eğer gezginler, tamindir gibi telif haklarını ihlal etmeyen web sitesi ile başlayacaksınız kazancınız sizi tatmin etmez.

W4rez içerikli sitelerin kazançları güzel olur yanlız w4rez siteye reklam vermek isteyenler genelde yabancılar olduğu için sayımlarda hayal kırıklığına uğrarsınız karşınızda doğru düzgün destek alabilecek birini bulamazsınız ödeme günü geldiğinde banka hesabınıza parayı çekene kadar kazandığınız paranın 10/4 kesintilerle kaybolur gider, sitenin hiti yükseldiğinde çeşitli saldırılar alırsınız, siteye yapılan abuk subuk yorumları gördükçe siteyi güncellemek bile istemezsiniz. Daha anlatamadığım çok şey var aslında

Siz sadece reklamlardan mı kazanıyorsunuz? Programlarınızı nereye yüklüyorsunuz?

SonicMaster SonicMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 5 / 103
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam her siteden kazanabilirsiniz . yeter ki çaba ve sabır olsun

Lagger Lagger SEO & Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 5 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
Güncel tutacaksın o an çıkan güncellemeyi diziydi yamaydı fln direk yapıştıracaksın kaliteli bir tema site ve kullanıcaları bıktirmıcak bir indirme portalı oluşturursan bak keyfine ben siteyle ilgilenmediğim halde 60 hit ilgilensem 1000 geçer ama senin elinde herşey indirme sitelerinde sıralama çok önemlidir ve başka sitelerin paylaşmadığı yada yeni çıkan şeyleri paylaşıcaksın

WepTr WepTr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
Çok iyi tamindire tasarımına kafa tutacak tasarımım var ama yatırım yapmassan bir işe yaramıyor bende kurmadım.Bir gün şirket kurunca o zaman açacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al