wmaraci reklam

Proje fikir fırtınası

12 Mesajlar 1.438 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

halilturhan halilturhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
S.a durup dururken aklıma geldi fikri açık açık yazıyorum.belki bu fikrime güzel karşı fikirler gelmesi ümidiyle belkide birilerinin aklına yatarda hayata geçirir diye.
Türk milleti olarak günlük yazma alışkanlığımız varmı bilmiyorum açıkçası.Benim yok !
Ama şunu biliyorum ki insanlar genelde üzgün ve de kendilerini yanlız hissettikleri zaman birşeyler yazma isteği olur.
E günlük projesi yandı kafamda.
İnsanlar üye olacak günler ve başlıklar halinde günlüklerini yazacak o güne dair resimlerini yada videolarını yazdıkları günlüğe kayıt edecek.ve eğer isterlerse istedikleri güne de ayrı bir şifre koyacak.birisi hesabına girse bile ikinci şifreyi bilmediği sürece günlüğü okuyamayacak.
Bunu sadece web sitesi olarak düşünmeyelim elimizdeki telefonlarda bir uygulama bile olur.saati geldiğinde günlük kendini hatırlatacak vb. Lafı fazla uzatmayayım az çok anlamışsınızdır ? Düşüncelerinizi yazın lütfen

bebektos.com - Bebek Ürünleri Pazaryeri

wmaraci
reklam

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)
Online not defteri uygulamasından pek bir farkı var gibi durmuyor hocam.
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
awoken şöyle düşünelim arz-talep meselesi evet bırakın online not defterini günlük tutmak isteyen birisi telefonun not defterine bile günlüğünü tutabilir yeterki istesin ama sadece o iş için yapılmış biçilmiş kaftan bir site yada uyguluma hemde şifreleme sistemiyle güven veren bir iş.sizce daha da cazip gelmez mi albenisi olmaz mı ? Tabi tasarımıyla da göz alacak.ben sadece alt yapısını söyledim bu fikir üzerinden daha da bişeyler eklenebilir.çekiciliği artması amacıyla

RespectionS RespectionS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Full-Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)

halilturhan adlı üyeden alıntı

awoken şöyle düşünelim arz-talep meselesi evet bırakın online not defterini günlük tutmak isteyen birisi telefonun not defterine bile günlüğünü tutabilir yeterki istesin ama sadece o iş için yapılmış biçilmiş kaftan bir site yada uyguluma hemde şifreleme sistemiyle güven veren bir iş.sizce daha da cazip gelmez mi albenisi olmaz mı ? Tabi tasarımıyla da göz alacak.ben sadece alt yapısını söyledim bu fikir üzerinden daha da bişeyler eklenebilir.çekiciliği artması amacıyla

Projeyi izninizle yazılıma döküp hayata geçirmeyi düşünüyorum benim aklıma yattı. :)
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
RespectionS çok mutlu olurum.hatta tasarım html-css yada başka bir konudada hertürlü desteği vermeye hazırım.hiçbir karşılık beklemeden.yeterki bir balık tuttuğumu göreyim bu konularda artık 😂

• Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)

RespectionS çok mutlu olurum.hatta tasarım html-css yada başka bir konudada hertürlü desteği vermeye hazırım.hiçbir karşılık beklemeden.yeterki bir balık tuttuğumu göreyim bu konularda artık 😂

• Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
RespectionS skype adresim yok.ama yarın açar eklerim sizi yarın görüşelim kesin.

• Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)

RespectionS skype adresim yok.ama yarın açar eklerim sizi yarın görüşelim kesin.

Tamamdır dönüş bekliyorum hocam sizden ben aklımda bir şeyler canlandı güzel birşeyler çıkartırız mobil uygulamasınıda yaparız kullanan kullanır kullanmayan kullanmaz yani çokta önemli değil böyle değişik projelerin ne olacağını denemeden bilemezsiniz deftere yazmayı yazısı kötü olduğun bile yapmayanlar var internette olduğunda farklı olacaktır

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Birsürü uygulama var aynı şekilde

• Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
RespectionS çağımız ortada bizimde dahil olmak üzere elimizden ne telefon düşüyor nede internetsiz bir hayat düşünebiliyoruz artık.internet olmasa hiç kimsenin işi yürümez.en küçüğümüzünde en büyüğümüzünde.uyurken bırakıyoruz bitek elimizden telefonları.insanlar vızır vızır sözlük yazarlığına soyunuyor :) aklın almayacağı yerlerde kendilerine bir ortam kuruyorlar internette.eminolun buna ihtiyaç var.benim fikrim sadece başlangıç fikridir.ilerisinde neler olur bilemem.bazen düşünüyorum Facebook un ilk kurulduğunda nasıl bişey olduğunu ne amaçla kuruşduğunu şimdi nasıl bişey olduğunu.ben bu projeye sadece insanlar girsin günlük yazsın kapatsın diye düşünmüyorum.başlangıcı bu olsun diye düşünüyorum.
RespectionS

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al