wmaraci reklam

proje fikirleri

2 Mesajlar 418 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

burak5 burak5 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 17 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba 24 yaşındayım özel bir şirkette çalışıyorum yaklaşık 2-3 yıldır wmaracıya üyeyim daha öncesinden de internet girişimleriyle ilgilendim birçok proje düşündüm kimilerini çocukluk arkadaşımla hayata geçirdik yatırımcılarla görüştük yarışmalarda sunum yaptık bütün projeleri iki sebepten iptal etmek zorunda kaldık.parasızlık ve yazılım bilgimizin olmaması ikimizde yazılım kod bilmiyoruz bütün projeleri pazarlıkla ücretli yaptırdık mümkün olduğunca minimum tuttuk.

Çoğu projelerde dedik bunu kim kullanıcak buna kimse güvenmez dediysek bir süre sonra hayata başkaları geçirdi yatırım aldı başarılı oldu biz de haberlerini okuduk.

En basit bir örnek çalışan insanlar ile ev yemeği yapan ev hanımlarını birleştirip yemek alışveriş platformu yapmaktı dedik kimse kimsenin yemeğini yemez güvenmez dedik kısa bir süre sonra yaptılar oldu.

Aklımıza birçok güzel proje geldi bu durumu yaşadık.ücretli yaptıramıyoruz artık çok yüksek fiyatlar istiyorlar karşılamıyacağımız kadar.yazılımcılara mail mesaj atınca olmuyor inandırıcı gelmiyor biliyorum yazılımcı arkadaşlara böyle çok mesaj geliyordur projem var çok iyi tutucak proje geleceği var vs diye o arkadaşlarda haklılar ben böyle birşey demiyorum bunun için de yazmıyorum.Birşeyler bulmak hayata geçirmek ülkemizin adını duyurmak kendi işimizi kurmak istiyoruz.internetle uğraşmayı seviyoruz.kimilerinizin aklından neden yazılım öğrenmiyorsunuz diyen olabilir ben denedim ama çok yabancı geliyor anlayamıyorum yapamıyorum daha çok pazarlama yönetim kısmını becerebiliyorum ve sürekli artık birşeyler bulmaya çalışmak düşünmek yoruyor. beni.

Hali hazırda bilgisayarıma kaydettiğim proje dolu öylece duruyor birkaçı için fiyat teklifi aldım çok yüksek meblalar söylediler bende bana faydası olmıyacak o kadar çok para bulup hayata geçiremiyeceğim için gerçekten bu işlerden anlayan arkadaşlara fikirlerimi sunucam olurda birileri gerçekleştirirse bir işe yarar.belki bir ekip kurarız bilmiyorum.her türlğ teklife açığım.

Okuduğunuz vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Eşi benzeri olmayan ve kullanıcı üzerinden kazanç sağlanabilecek fikirleriniz var dinleyebilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al