freelance iş ilanları

Proje hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

2 Mesajlar 429 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Alpi1s Alpi1s skype: swrnet@outlook.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 6, (%83)
Merhabalar, şuanda büyük bir proje için çalışmaları başlattık projemizin amacı bilgi paylaşimi yapmaktır. Hackerlik, sosyal medya hackları, bilgisayar bilgileri hakkında bir portal ve yanında bir forum kurma planımız bulunmaktadır. Projemizin avantaji facebook' da bir grubumuz bulunmaktadır. 4 bin kişilik bu platformumuzda beni takip ediyorlar ve birbirlerine takip ediyorlar benim programla, webmaster, hack gibi bilgilerim bulunmaktadır. Ben bunların hepsini bu forumda biriktireceğim hem grubumuzdada yetenikli arkadaşlarımızda bulunmaktadır grafik tasarım, reklamlama, programlama konularında bunlarda bizler için yardımda bulunacaktır isim konusunda daha bir kararımız olmadı sizler bu konuda aklınızdaki düşünceleri benimle paylaşabilirsiniz sponsorluk konusunda kapımız açıktır şuanda bir oyun bilgi ve oyun hack sitemiz bulunmaktadır 20 kişilik kadromuz ile günlük 100 - 200 tekil hiti bulunmaktadır facebook' da paylaşim yapıldığında ise 300 - 400 olarak artmaktadır. Yani günde 30 - 40 kişinin reklam yapması gündelik olarak bence artacağını düşünüyorum ancak google tarafından reklam alabilme şansım olabilir mi? reklamlardan kazanabilirmiyim? yani portal ve forum hack sitesinden ziyade bilgi paylaşim ve yardımlaşma sitesi olacaktır bunun hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum.

wmaraci
reklam

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Adsense illegal sitelere reklam vermez.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al