wmaraci reklam
lidertakipci

Proje Örnek Site Yardım ?

10 Mesajlar 1.043 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MaskedSouL MaskedSouL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkaşlar,

Bir projem var ve projeme örnek bir site buldum fakat sizce kullanmış oldukları hazır bir portal, script yada bir sistem'midir ? Bana yardımcı olurmusunuz. Yada böyle bir sistemi nasıl yapabilirim.

Örnek Site ; http://www.senitaniyor.com/

wmaraci
reklam

19aLi03 19aLi03 TeknoAtak Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 52 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Hazırını bilmiyorum ama kullandıkları sitekobi.com'un psd den hazırlanmış bir şablomu
bkz : http://www.senitaniyor.com/Templates/Klasik/Yeni/1.0/images/giris_body_bg.jpg
çok basit bir şablom kaynak dosyalarından aynı site toplanabilir herşey resimlerden oluşmuş :)

Gandak Gandak Web Master & Yazar Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Yazar
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 36 / 49
  • Ticaret 25, (%100)
Hocam hazır scriptini bulabilirmiyiz bilmiyorum ama php ve html bilginiz varsa kolaylıkla yazabilirsiniz bu siteyi.

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Gandak adlı üyeden alıntı

Hocam hazır scriptini bulabilirmiyiz bilmiyorum ama php ve html bilginiz varsa kolaylıkla yazabilirsiniz bu siteyi.

Siteyi yazıcak kadar bilgim malesef bulunmamakta. Fakat bu tarz bir sistemi neyle yapabilirim ?

wmaraci
wmaraci

Gandak Gandak Web Master & Yazar Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Yazar
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 36 / 49
  • Ticaret 25, (%100)

MaskedSouL adlı üyeden alıntı

Siteyi yazıcak kadar bilgim malesef bulunmamakta. Fakat bu tarz bir sistemi neyle yapabilirim ?

Hocam öyle bir programla yapılmıyorum. Php html css yazılım dilleri ve tasarım için
photoshop kullanarak yapıyoruz. Fakat sizin bu dilleri bilmediğiniz için çok zor diyebilirim.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 52 / 49
  • Ticaret 0, (%0)

bi host ve domain alıp wordpress kurun projeniz neyle ilgili bilmiyorum ama örnekteki adresten daha güzel temalar bulabilirsiniz .
bkz : link

hidayet hidayet Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektrik Autocad Proje Çizim Web Tasarım,Web Grafik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
wordpress premium tema yazarsanız google yabancı bir site olucak ordan o siteye girin inceleyin aklınıza yatan varsa alırsınız. Bu arada yaşınızı bılemıyorum ama; Bu aralar herkes de moda site açma gün geçtikcede çoğalıcak gibi. Yerinde olsam bir kursa yada videolar ızleyerek az da olsa html css bilgisi alırım. lazım olucak sana çünkü böle sağdan soldan yardım istemezsin.

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Kusura bakmayın pc başında değildim o yüzden mesajları yeni görüyorum. Yaşım 25, Web konularına yabancı bir insan değilim. Ben yanlış anlattım. Html Css bilgim kısmı olarak tabiki var bir script 'i yada sistemi editlemekten bahsetmiyorum. Burada örnek göstermiş olduğum site aylık bir dergi sunuyor. ve site içerisinde 'de ufak bir sosyal ağ var. Benim anlatmak istediğim sizce bunu en kolay hangi sistemi kullanarak yapabilirim. Örnek Wordpress kurup Güzel bir tema ile portal yapabilirim. Fakat Bir sosyal ağı içerisine entegre etmek zor. Bildiginiz benzeri bir sistem varmıdır diye sormak istedim?

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 52 / 49
  • Ticaret 0, (%0)

Kusura bakmayın pc başında değildim o yüzden mesajları yeni görüyorum. Yaşım 25, Web konularına yabancı bir insan değilim. Ben yanlış anlattım. Html Css bilgim kısmı olarak tabiki var bir script 'i yada sistemi editlemekten bahsetmiyorum. Burada örnek göstermiş olduğum site aylık bir dergi sunuyor. ve site içerisinde 'de ufak bir sosyal ağ var. Benim anlatmak istediğim sizce bunu en kolay hangi sistemi kullanarak yapabilirim. Örnek Wordpress kurup Güzel bir tema ile portal yapabilirim. Fakat Bir sosyal ağı içerisine entegre etmek zor. Bildiginiz benzeri bir sistem varmıdır diye sormak istedim?

Sosyal ağdan kastınız nedir onu anlamadım
sitenin içinde yorum yap beğen gibi özellikler var etkinlikler var düzenleme falan var onlarmı ?

Picef Picef Doğru Bilgi Kutsaldır Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 5 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Bugüne kadar kullandığım en iyi sosyal ağ sistemi Oxwall'dır. Açık kaynak kodlu ve sürekli geliştiriliyor. Tavsiye ederim. Wordpress kadar olmasa da pek çok ücretsiz eklenti ve teması mevcut. Ayrıca esnek bir yapıya sahip. Kod mantığını çözdüğünüz zaman harikalar yaratabilirsiniz.

Doğru Bilgi Kutsaldır
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al