wmaraci reklam

Projem hakkında düşüncelerinizi rica ediyorum

2 Mesajlar 457 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hamburcer Hamburcer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2023
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim bir proje fikrim var bu konuda fikrinizi dinlemek istiyorum.

Biounluk gibi bir proje düşünüyorum ancak sadece tasarım sektörü ile ilgili olacak ve freelancer ilan oluşturacak hizmet tutarını belirleyecek, müşteri hizmeti satın al dediğinde karşısına tasarımcıya ait hesap numaraları görünür olacak yani ben para al ver komisyon kes olayı yapmayacağım direkt tasarımcıya gidecek ve bu müşteri tarafından bilinecek bu aşamadan sonra işleyiş biounluktaki gibi ilerlemeye devam edecek yani kayıt altında olacak her şey yalnız aklıma şu geldi istatistik vb. durumlar tutup en iyiler en çok satanlar gibi kategorilere ayıracağım için tasarımcı isterse kendi arkadaşlarının yardımıyla sahte siparişler verebilir + ödeme alıp müşterinin tasarımını yapmayabilir siz olsanız para al ver komisyon kes olayına girmeden nasıl bir fikir işlerdiniz.

Mesaj 2 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Hamburcer (04.01.2023 10:00)

wmaraci
reklam

serhanyaprak serhanyaprak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşletme Sahibi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

merhaba sadece sormak istediğim bir konu var projeniz bionluk vb. sistemlerin çözmediği hangi probleme çözüm getiriyor yada eksikliği tamamlıyorda mantıklı bir proje olarak değerlendirilsin. ayrıca komisyon almayacaksanız ne şekilde para kazanmayı düşünüyorsunuz. Bahsettiğiniz gibi aracılık yapmayacaksanız üreticinin hesap bilgileri direk çıkacaksa iş veren niye böyle bir site kullansın ödemenin hizmet sonrası hesaba geçmesi için bu sistemler var. hedef para kazanmak değil ise kullanıcılara hangi hizmeti verip sitenizden faydalanmasını bekleyeceksiniz projelerinizi genel olarak bu minvalde değerlendirirseniz sonuca daha iyi varabilirsiniz diye düşünüyorum. iyi çalışmalar dilerim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al