wmaraci reklam

Projem Hakkında Fikir İstiyorum

8 Mesajlar 966 Okunma
wmaraci reklam

tanerava tanerava İlle Edep, İlle Edep Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek EVDEN EVE NAKLİYAT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 108 / 107
  • Ticaret 56, (%100)
Öncelikle herkese merhaba
Adım taner, kamyoncuyum ve kendime ait bir çok sitem var ama artık kiralık komyon adı altında bir site açıp (site aldım ) bu site ile neler yaparım onun fikirlerini siz değerli abilerimden ablalarımdan öğrenmek istiyorum.
Site: kiralikkamyonlar
Yapmak istediğim proje ya kendi kamyonlarımın tanıtımını yapıp satış yapacağım yada genel bir sistem kurup tüm kamyonculara hitap edeceğim.

Bu düşündüğüm her iki proje hakkında bana bilgi verirmisiniz?

Kullanılması gereken tema vb. herşey için açığım
teşekkürler

wmaraci
reklam

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
canım kardeşim bunun için zaten hazır bir site var sahibinden.com ancak ben senin yerinde olsam madem kamyoncusunuz,yollardaki güzel mekanları tanıtım gittiğiniz yerlerin menülerini yemeklerini tanıtan bir blog yazabilirsiniz öneri sadece örnek kamyoncununyeri.com gibi

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Merhabalar, sanırım sizin demek istediğinizi yapan bir site mevcut orayı kullanabilirsiniz. Bkz.
Akabinde kendime bir proje olarak değerlendirmek isterseniz. Kamyonların tanıtıldığı, kamyon bilgilerinin yer aldığı, gerek servis gerek güzergah gibi bilgilerin paylaşıldığı bir proje oluşturabilirsiniz.

Başarılar dilerim.
tanerava

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 108 / 107
  • Ticaret 56, (%100)
hocam bunlar benim işime uzak evet sahibinden yapıyor ama ben sadece kamyonculara hitap etmek istiyorum

wmaraci
wmaraci

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
Bahsettiği sahibinden tarzı değil aslında yapması gereken nakliyat firmaları gibi görünsede bir ile iş için giden genelde o bölgeden iş alamaz ise ya boş döner veya birkaç gün yatar.

Ambarlar gibi davranarak kamyoncuları bir site altında toplayabilir.

O kadar maliyet yapmasına da gerek yok. Güzel bir site tasarımı, sektöre uygun haberler, seri ilanların yayımlayabileceği alanlar olmalı.

El ilanı bastırıp dağıtabilir.

Bunun içinde çok dolaşmasına gerek yok.

Ambarlar, Yolda ki park alanları kamyoncuların toplandığı bir çok yer var. Yol üzeri tavuk pilav satan kişiye el ilanları bıraksa ciddi anlamda geri dönüşü olabilir.

Alicevat Alicevat Falanlar, Filanlar... Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 43 / 202
  • Ticaret 1, (%100)
Selamlar;

Öncelikle hayırlı olsun. Bu domain iş yapar.
Hafriyat, nakliyat vs. kamyon her zaman lazımdır.

2 tane seçeneğiniz var.

1. seçeneğiniz,

Kiralık kamyon arayanlar ile kamyoncuları buluşturmak.

Fakat ilk aşamada bu biraz zor gibi görünüyor. Kamyoncuları internete çekmek biraz zor olacaktır. Bunun yanında firmalara bağlı olarak çalışan, dışarıdan iş almayan kamyoncuların da olduğunu düşünürsek alan biraz daralıyor. Fakat sektörün içerisinde olduğunuzdan bunu bir şekilde aşacağınızı varsayıyorum. Bunun yanında, ilerleyen aşamalarda kamyon kiralama firmalarını da siteye dahil edebilirsiniz.

Gelir modeli olarak, en garanti çözüm kamyonculardan veya kamyon flosu olan firmalardan aylık olarak üyelik bedeli alabilirsiniz.

2. seçeneğiniz,

Sadece elinizde ki kamyonları kiralama yoluna gitmek.

Kamyon arayan kişilere, site üzerinden kamyonlarınızı tanıtıp, kiralayabilirsiniz.

Şahsi görüşümü soracak olursanız, ilk etapta 2. seçenek daha makul gibi durmaktadır. Fakat sektör içerisinde ki pozisyonunuzu bilmediğim için en iyi kararı yine sizin vereceğinizi düşünüyorum.

Hayırlı işler.
tanerava

kişi bu mesajı beğendi.

AkıllıSoft Yazılım & Bilişim Teknolojileri

• Üyelik 26.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 108 / 107
  • Ticaret 56, (%100)
Alicevat Hocam bende ilk zaten ikinci seçeneği düşündüm çünkü çevremde 200 aşkın araç var ve hepsi ile samimi bir dostluğum var.
Gelen müşteri mağdur etmemek adına hem kendi araçlarımı hemde dostların arabasını gönderir ve gerek komisyon gerek kendi araçlarımın parasını alırsam iyi bir gelir elde ederim.
Çok teşekkür ederim.

Ek Olarak:

BiELOF adlı üyeden alıntı

Bahsettiği sahibinden tarzı değil aslında yapması gereken nakliyat firmaları gibi görünsede bir ile iş için giden genelde o bölgeden iş alamaz ise ya boş döner veya birkaç gün yatar.

O kadar maliyet yapmasına da gerek yok. Güzel bir site tasarımı, sektöre uygun haberler, seri ilanların yayımlayabileceği alanlar olmalı.

Ambarlar, Yolda ki park alanları kamyoncuların toplandığı bir çok yer var. Yol üzeri tavuk pilav satan kişiye el ilanları bıraksa ciddi anlamda geri dönüşü olabilir.

Hocam ben yükle falan uğraşmam bu saatten sonra gerçekten yük taşıya taşıya bir hal oldum ben sadece büyük firmalara yada yeni açılan fabrikalara araç teminatı yapmak istiyorum.
Gerek kendi araçlarım gerek inanların araçlarını bunlara göndermek istiyorum, kendi araçlarımın parası ve diğer araçların komisyonunu eklersek güzel gelir elde edeceğimi umuyorum.

Ek Olarak:

Hocam ben yükle falan uğraşmam bu saatten sonra gerçekten yük taşıya taşıya bir hal oldum ben sadece büyük firmalara yada yeni açılan fabrikalara araç teminatı yapmak istiyorum.
Gerek kendi araçlarım gerek inanların araçlarını bunlara göndermek istiyorum, kendi araçlarımın parası ve diğer araçların komisyonunu eklersek güzel gelir elde edeceğimi umuyorum.

Ek Olarak:

Ek Olarak: Kusura bakmayın bilgisayarım bozuk ondan üst üste gönderiyor yazıları

eXFreak eXFreak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 9 / 35
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba hocam;

Öncelikle diğer arkadaşların yorumlarını okumadığımı belirteyim belki yazan vardır.

Sırf kamyonculara hitap edecekseniz kamyon fiyatları,kamyon alış-satış, Kamyon kullanmak için eleman arayanlar, Kamyoncu dinlenme tesisleri , yedek parça , blog , forum (bilgi alışverişi amaçlı örn: Şu kamyon nasıl almayı düşünüyorum) yeni kamyonlara gelecek olan özellikler,fuarlar, dahada daraltırsak kantarlar a kadar gider bu iş aklımdan bunlar geçti

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al