lostyazilim

Projem hakkında yorumunuzu alabilir miyim?

8 Mesajlar 690 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
Merhaba arkadaşlar domain ve site hakkında yorumlarınızı, önerileri alırsam sevinirim
[COLOR="black"]Site[/COLOR]

wmaraci
reklam

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Güzel bir proje, aynısı benimde aklıma gelmişti daha önce. Sadece birkaç cümleyle haberleri özetleyip kalanı kullanıcıya bırakmak. Yalnız sitedeki yorum bölümü çok gelişmiş değil, seçenek olarak sadece Facebook'u gördüm. Böyle bir sitede yorum seçeneğinin çok arttırılması ve kolay olması gerekli.

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Öncelikle hayırlı olsun. Ancak sitenin ismi yorumun, buna karşın içeriği sen gireceksin. Yani bu alan adına ürünleri, oyunları, uygulamaları, olayları bizim yorumlayacağımız bir sistem hayal etmiştim.

• Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)

Plain adlı üyeden alıntı

Güzel bir proje, aynısı benimde aklıma gelmişti daha önce. Sadece birkaç cümleyle haberleri özetleyip kalanı kullanıcıya bırakmak. Yalnız sitedeki yorum bölümü çok gelişmiş değil, seçenek olarak sadece Facebook'u gördüm. Böyle bir sitede yorum seçeneğinin çok arttırılması ve kolay olması gerekli.

Teşekkür ederim hocam site boş durmasın diye bir kaç içerik girdim yoksa dediğiniz gibi yapıcam. Bu arada genellikle insanlar facebook dan yorum yapıyor dediğiniz gibi ileride ihtiyaç olursa yaptırırım

mühendis adlı üyeden alıntı

Öncelikle hayırlı olsun. Ancak sitenin ismi yorumun, buna karşın içeriği sen gireceksin. Yani bu alan adına ürünleri, oyunları, uygulamaları, olayları bizim yorumlayacağımız bir sistem hayal etmiştim.

Hocam teşekkür ederim ama dediğiniz gibi bir sistem değil güncel olayları kısa özetle paylaşıp insanlardan yorum almak amaç ;)

wmaraci
wmaraci

fullvizyon fullvizyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek Bilişim - Kurumsal Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 56 / 27
  • Ticaret 8, (%100)
Proje güzel domain harika ama bu temayla devam etmeyin derim, ayrıca bir arkadaşımın yorumuna'da katılıyorum '' Yani bu alan adına ürünleri, oyunları, uygulamaları, olayları bizim yorumlayacağımız bir sistem hayal etmiştim.'' çok farklı alanlara doğru geliştirilmeli, başarılar.

Sektörde Çeyrek Yüzyıla 10 Yıl Kaldı ; Fullvizyon.Net

• Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)

fullvizyon adlı üyeden alıntı

Proje güzel domain harika ama bu temayla devam etmeyin derim, ayrıca bir arkadaşımın yorumuna'da katılıyorum '' Yani bu alan adına ürünleri, oyunları, uygulamaları, olayları bizim yorumlayacağımız bir sistem hayal etmiştim.'' çok farklı alanlara doğru geliştirilmeli, başarılar.

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim ama düşüncem şöyle günlük önemli gelişmeleri kısaca haber ile yorumlamak ve bu içerikleri reklam vererek yorum almak.

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
aslında adres çubuğunda yorumun diye çıkınca henüz site acılmamısken merak ettim acaba q2a mıdır ask me temasıdır nasıl kullanmış acaba iyi olur kendime de tuyo alırım dedım cunku bı alan uzerıne yorum sıtesı kurmayı dusunuyorum ancak sızınkısı blog tarzı sanırım. Hayırlı olsun, temanızda blog için güzel başarılar dilerim.

• Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
KralFx teşekkür ederim hocam sağolun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al