lostyazilim

Projem için maddi destek ?

6 Mesajlar 729 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DEPHT DEPHT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 0 / 53
  • Ticaret 23, (%96)
Merhaba arkadaşlar benim kafamda bir proje var, bunu hayata geçirmek istiyorum ancak yeterli maddi imkanım yok ufak bir sermaye lazım ( 5 Bin TL-10 Bin TL arası ) bu nakit ihtiyacımı nasıl karşılayabilirim devlet destekli hibe krediler ile olur mu ? Bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim...

wmaraci
reklam

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Hibe kredisi almanın çeşitli koşulları var bunları netten araştırabilirsiniz. Bu koşulları sağlayıp projenizi teknik bir şekilde kağıt üzerine dökebilirseniz destek alma imkanınız var.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
birçok banka buu konuda destek sağlıyor girişimcilere ancak mamifilm in de dediği gibi bunun koşulları var. Bunların yanısıra internette araştırırsan karşına birçok forum çıkacak ve en çok desteği garanti vermekte, forumları ve projenin amacını anlattıgın taktırde gerçekten topluma katkı sağlayabilecek ve gelir elde edebileceğin bir projeyse 30-40 binlira bütçe bile çıkabilir ortaya. yani forumları doldurmanda fayda var er yada geç geri dönüş yapacaklardır. yapmazlarsa bile neden yapmadıklarını ve düzeltmeleri geliştirmeyi talep ediyorlar gerekli düzenlemelerden sonra ise gerekli desteği sağlıyorlar ben bizzat başvurdum ancak çok yüklü bir meblağ için başvuru yaptım ve bir değişiklik yapıldıgı taktirde olumlu olacagı bildirildi ancak o değişiklik mümkün değildi. Umarım güzel bir projedir ve umarıum destek çıkan bir taraf olur dostum :)

Recbook Creative 

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
sanmam hocam devletimi aç zaten mileti şövüşlüyor bize destek verecegini sanmam cebini koru sen bence :)

işte buu
wmaraci
wmaraci

DEPHT DEPHT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 0 / 53
  • Ticaret 23, (%96)

Kadir Hameş adlı üyeden alıntı

sanmam hocam devletimi aç zaten mileti şövüşlüyor bize destek verecegini sanmam cebini koru sen bence :)

Devlette para bitmez bu vergiler zamlar varken :)
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

sokrates adlı üyeden alıntı

birçok banka buu konuda destek sağlıyor girişimcilere ancak mamifilm in de dediği gibi bunun koşulları var. Bunların yanısıra internette araştırırsan karşına birçok forum çıkacak ve en çok desteği garanti vermekte, forumları ve projenin amacını anlattıgın taktırde gerçekten topluma katkı sağlayabilecek ve gelir elde edebileceğin bir projeyse 30-40 binlira bütçe bile çıkabilir ortaya. yani forumları doldurmanda fayda var er yada geç geri dönüş yapacaklardır. yapmazlarsa bile neden yapmadıklarını ve düzeltmeleri geliştirmeyi talep ediyorlar gerekli düzenlemelerden sonra ise gerekli desteği sağlıyorlar ben bizzat başvurdum ancak çok yüklü bir meblağ için başvuru yaptım ve bir değişiklik yapıldıgı taktirde olumlu olacagı bildirildi ancak o değişiklik mümkün değildi. Umarım güzel bir projedir ve umarıum destek çıkan bir taraf olur dostum :)

Garanti derken hibe vermiyorlar elbette siz aldığınız mı acaba ne gibi bir destek aldınız?

Ek Olarak:

sokrates adlı üyeden alıntı

Garanti derken hibe vermiyorlar elbette siz aldınız mı acaba ne gibi bir destek aldınız?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al