wmaraci reklam
lidertakipci

Projem ne kadar eder ?

8 Mesajlar 703 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba bu soruyu hem merakımdan hemde projeye tanıtığım ortalama 7 aylık sürecinde belirlediğim hedefe ulaşamaz ise aklımda bir şeyler oluşsun diye sormak istedim.

Sistem tamamen sıfırdan benim tarafımdan geliştirilmekte olan bir sosyal projesi,ortalama 2 aya yakın bir süredir gece gündüz eksiklerini kapatmakla meşgulüm.
beniduy.net adresinden inceleyebilirsiniz.

Örnek profil > https://beniduy.net/profil17

Örnek paylaşım > https://beniduy.net/post477

siz olsanız bu projeyi almak için ne kadar verirdiniz ?

Bir aylık alexa verileri>
dünya 1.3milyon
tr 14k

günlük hit ortalama 150 civarında sayfa gösterimi ise 700-100 arasında değişiyor.

projenin amacı
Genel itibari ile yazarları,müzisyenleri hedefleyen bir yapıya sahip. Paylaştığınız her şey profilinizde bir portfolyo oluşturur. asıl amacı sanatçıların (ki sanatçı kelimesinin karşılığı günümüzde inanılmaz büyüktür ) Kendine ait bir portfolyo oluşturması,kendi performans videolarını yükleyerek diğer sanatçılardan etkin bir şekilde eleştiri alabilmesidir..

wmaraci
reklam

kadirckr kadirckr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 18 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
hiç detay yokki.

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Bir sosyal medya sitesi için .net domaini nasıl olur bilemem, ayrıca farkı nedir biraz açıklasaydınız keşke ben şahsen pek birşey anlamadım bir profil görüyorum sadece...

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Güzel hocam emek vermişsin uğrasmıssın ama bu tarz projeleri daha önce rastladım ve pek talep olmadıgını gördüm. Hevesini kırmak istemek ama bilmeni isterim belki zamanını başka projede kullanırsın. O yüzden ederini xxx görüyorum.

wmaraci
wmaraci

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
hocam yeşil adres çubuğu hangi ssl ve fiyatı nedir ?
SonYazilim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

Birazdan konuya eklerim.

Newjack adlı üyeden alıntı

Bir sosyal medya sitesi için .net domaini nasıl olur bilemem, ayrıca farkı nedir biraz açıklasaydınız keşke ben şahsen pek birşey anlamadım bir profil görüyorum sadece...

Genel itibari ile yazarları,müzisyenleri hedefleyen bir yapıya sahip. Paylaştığınız her şey profilinizde bir portfolyo oluşturur. asıl amacı sanatçıların (ki sanatçı kelimesinin karşılığı günümüzde inanılmaz büyüktür ) Kendine ait bir portfolyo oluşturması,kendi performans videolarını yükleyerek diğer sanatçılardan etkin bir şekilde eleştiri alabilmesidir..

underworld adlı üyeden alıntı

Güzel hocam emek vermişsin uğrasmıssın ama bu tarz projeleri daha önce rastladım ve pek talep olmadıgını gördüm. Hevesini kırmak istemek ama bilmeni isterim belki zamanını başka projede kullanırsın. O yüzden ederini xxx görüyorum.

Hocam düşündüğünüz kadar az talep yok açıkçası,şuan hiç reklam veya benzeri bir şey yapılmadı ancak küçük bir ilgi oluşmaya başladığını söyleyebilirim..

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)

Dostum bu proje Youtube olmasa emin ol tutar. Fakat Youtube gibi günlük milyonları aşkın ziyaretlere sahip bir mecra varken, herkese ücretsiz kanal ve sınırsız video yükleme, üstüne üstlük birde videolarından para kazanma hakkı vermişken; insanların sizin sitenizi tercih etmesi için bir neden gerek? Yinede başarılar dilerim...

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

Newjack adlı üyeden alıntı

Dostum bu proje Youtube olmasa emin ol tutar. Fakat Youtube gibi günlük milyonları aşkın ziyaretlere sahip bir mecra varken, herkese ücretsiz kanal ve sınırsız video yükleme, üstüne üstlük birde videolarından para kazanma hakkı vermişken; insanların sizin sitenizi tercih etmesi için bir neden gerek? Yinede başarılar dilerim...

Teşekkürler hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al