wmaraci reklam
lidertakipci

Reklam sistemi (Deneme Aşamasında)

3 Mesajlar 644 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi bir çoğumuz site açarken para kazanmak istiyoruz. Ancak google adsense bizi hayal kırıklığına uğratıyor. Bende adaletli bir reklam servisi kurmak istiyorum. Sizelere kısaca bu servisten bahsetmek istiyorum.

Sistem tamami ile ücretsiz çalışacak.

Size vereceğimiz reklam kodunu sitenizde uygun bir yere ekliyorsunuz.
Ve bize. 700x90 460x68 300x300 300x250 250x250 125x125 reklam servisinden birini seçiyorsunuz. Ben şuan için 460x68 sistemini aktive edeceğim. Banner verdikten sonra kodun eklendiği kontrol edilecek ve banneriniz yayınlanmaya başlayacak. Bu sistem nekdar çok site okdar iyi matığı ile çalışacak.

Sistemde asla kişin kendi reklamı kendi sitesinde gözükmeyecek
Aynı reklam arka arka yayınlanmayacak

Bunları ben yaptım ancak Otomasyonda sıkıntılarım var yardımcı olacak arkadaşlar varsa projeyi ilerletmek istiyorum.

Belli bir kitleye ulaştıktan sonra şu şekilde bir kazanç sistemi düşünüyorum. Belli bir miktarda para veren arkaşların banerleri 5 sn ilk olarak gözükecek daha sonra ücretsiz sunulan servis reklamları çıkacak.

wmaraci
reklam

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Tabii bu sistemin düzenli olarak sitelerdeki reklam kodlarını kontrol etmesi gerekiyor. Sanıyorum ki çoğunluk kodu yerleştirip onay aldıktan sonra kaldıracaktır.

Son maddeyi de bu şekilde yapmak yerine ücretli kullanıcıların reklamlarının çıkma şansını yükseltebilirsiniz, tabii aşırıya kaçmadan.

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)

Batuhan adlı üyeden alıntı

Tabii bu sistemin düzenli olarak sitelerdeki reklam kodlarını kontrol etmesi gerekiyor. Sanıyorum ki çoğunluk kodu yerleştirip onay aldıktan sonra kaldıracaktır.

Son maddeyi de bu şekilde yapmak yerine ücretli kullanıcıların reklamlarının çıkma şansını yükseltebilirsiniz, tabii aşırıya kaçmadan.

Dediklerinizi dikkate alarak şu şekilde bir script geliştiriyorum http://caddemedia.com/reklamsistemi/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al