wmaraci reklam

Rent a car

4 Mesajlar 533 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mesut034 Mesut034 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 10 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Belli miktar bir yatırım yapmak İçin para var internet üzeri bir sektöre mi yatırım yapayım (Mobil oyun vs) yoksa reel hayatta Rent a Car açmayı düşünüyorum hangisi benim için kısa sürede kazançlı olur

wmaraci
reklam

WebTeknolojileri WebTeknolojileri Yazılım Mühendisliği Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek SEO | Yazılım Mühendisliği
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 27 / 50
  • Ticaret 1, (%100)
her zaman reel derim..
net ortamı para tuzağıdır..
Gukuk Mesut034

kişi bu mesajı beğendi.

SEO | Web Tasarım | Panel Satışı

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Şu dönemde gerçekten dükkan açmanızı önermem. Koskocaman Rent a Car firmaları bile teker teker batarken riskli bir sektör.
Gördüğünüz çoğu rent a car para aklaması yapan insanlar. Ben 4-5 rent a car tanıyorum ve hepsi böyle.
Çevreniz varsa ve günde 3-4 saat ayırabilirseniz Tavuk Yumurtası işine girebilirsiniz. Gerçekten kârlı bir iş.
Uzun vadede kazanmak istiyorsanız bitcoin alabilirsiniz. Şuan düşüşte tam alma zamanı.
Aynı şekilde xrp (ripple) alabilirsiniz. Kısa vadede de güzel kazanabilirsiniz. 1.25 şuan geçenlerde 1.75 gördüm.
Ama kesin net söylüyorum rent a cara girmeyin.
Çünkü araçlar her kiralandığında değer kaybediyor. KM yükseliyor. Araçların kaza riski var. Sigorta veya kasko para verse bile araç bir kaç gün veya hafta çalışmıyor. Bu sizin zararınıza. Bazı dönemlerde işiniz çok artarken bazı dönemlerde sinek avlıyor oluyorsunuz.
Küçük işletme olacağınız için (1-2 araba) her aracı müşterinizden alırken expertiz yapma imkanınız olmayacak. Bu da demek oluyor ki orjinal parcanızı alıp plastik ile değiştirebilirler. Bunu yapan çok kişi var. Riskli bir sektör.

Bir işe girmeden önce gerçek anlamıyla kar zarar ilişkiniz olmayan ve bu işi icra eden birisiyle konusun. Çok yararı olacaktır.
petrona scala Mesut034

kişi bu mesajı beğendi.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

petrona petrona WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 55 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Üretime dayalı küçük bir sanayi dükkanı,yada tarım vs gibi şeylere yatırım yaparsan daha sağlam. Ama rent a car gibi yatırımlar çok kısa süreli şeyler.
Yatırım işine (ömür boyu nasıl kazanç elde edebilirim?) bakış açısıyla bakarsan daha verimli olur..
Mesut034

kişi bu mesajı beğendi.

Android uygulamalarınız yazılır,Reskin yapılır,Adwords Yönetimi,Seo.E-ticaret Profesyonel hizmet.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al