freelance iş ilanları

RSS ile yayın çekip yayınlasak.

5 Mesajlar 805 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba;

Haber kaynaklarının içeriklerini RSS ile çeksek, yayınlasak veya haber kaynaklarının değilde, isteyenlerin blog/site içeriklerinin RSS ile çeksek yayınlasak, benim bloğa faydası olur mu karşı tarafa faydası olur mu? bunu bir sorayım dedim. Büyük haber sitelerinin yanında aralara blogları da serpiştirsek o şekilde de düşünebiliriz. Örnek olsun diye bir foto atıyorum.

Linklere tıklandığında direkt sitenin kendisine yeni sekmede açılarak gidecek elbette. Ayrıca bloğun kendisine de içerik ekleyebiliriz Deneme 1 2 3 'de görüldüğü gibi.

Uğraşılır mı bilmiyorum ama merak ettim düşüncelerinizi :)

www.hakancolak.com
wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Yok öyle bi dünya kusura bakma :D
Şaka bir yana olmaz. Neden olmaz senin sitende dışarıya yüzlerce link çıkışı olacak ve google diyecek ki bu aracılık yapıyor benim işim yok bunla ben gideyim direk o siteleri indexleyim.

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Yok öyle bi dünya kusura bakma :D
Şaka bir yana olmaz. Neden olmaz senin sitende dışarıya yüzlerce link çıkışı olacak ve google diyecek ki bu aracılık yapıyor benim işim yok bunla ben gideyim direk o siteleri indexleyim.

Yapayım demedim sadece soruyorum :) Zaten o RSS 'leri alıp çekmek, yayınlamak ölümmüş resmen. Büyük sitelerden bir halt olmaz elbette ama ne bileyim senin benim onun bloğu eklense, trafik olmaz mı diye düşünüyorum.

www.hakancolak.com

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)
Hocam olur. Ama en düşük seviyede olur. mesela bugün yemek oyunu oyna diye dediğin gibi bir sayfa oluşturduğum ve şuan 150. sırada mı neyim o kelimede... tabi benim amacım kendi oyun sayfamı yapana kadar idare etmesiydi. kalıcı olarak düşünülür mü bilmem...

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

tipsychannel adlı üyeden alıntı

Hocam olur. Ama en düşük seviyede olur. mesela bugün yemek oyunu oyna diye dediğin gibi bir sayfa oluşturduğum ve şuan 150. sırada mı neyim o kelimede... tabi benim amacım kendi oyun sayfamı yapana kadar idare etmesiydi. kalıcı olarak düşünülür mü bilmem...

Büyük haber sitelerinin önüne geçmemiz zaten imkansız evet. Blogları ekleyip aynı zamanda bu bloğun içeriğini de güncellesek olur herhalde ama dediğiniz gibi lap diye olacak bir şey değil. Toplistlerden daha etkili olur ama herhalde.

www.hakancolak.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al