wmaraci reklam
lidertakipci

Sade ve Bol Opsiyonlu Bir Wordpress Blog Teması Kodlasam Tutar mı?

5 Mesajlar 507 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar,

Az kod ile hızlı ve temiz bir blog teması isteyenler için düşündüğüm, fotoğraf galeri, portfolio, woocoromme, bbpress, buddypress, wpbakery page builder veya slider revolution desteği bulunmayan, klasik blog görünümünde tek ana sayfası görünümü ile sağ sidebar, sol sidebar, çift sidebar ve tam genişlik özelliği olan. Özellik olarak Bootstrap 4 ve Font Awesome kullanılarak yapılacak ve tamamen responsive olacak. Amaç ise gelişmiş özelliklerden temizlenmiş hızlı ve az kod ile yazılmış bir tema olmasının yanı sıra kendi panelinin de olmaması ve özelleştirmelerin gelişmiş bir şekilde tema paneli yerine Wordpress'in özelleştir (Theme Customization API) paneli üzerinden sunmak. Yani amaç sadece blog kullananlara maksimum hızı maksimum özelleştirme ile sunmak.

Tutar ise ideal satış fiyatı ne olur? Ederi nedir? Sade diye Themeforest'e eklemekte sıkıntı yaşar mıyım? Temayı tamamen İngilizce olarak kodlamak ve haliyle Türkçe'nin de dahil olduğu çoklu dil desteği ile çıkarmak niyetindeyim.

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻
wmaraci
reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Ben de hep böyle bir WordPress teması kodlamak istedim. Vaktim olmadı. Tutar diyorum.

20 dolar ideal satış rakamı olur.

efkey efkey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 27 / 20
  • Ticaret 12, (%83)
Güzel fikir ama yine "sadesinden" bi tema paneli olsa daha güzel olur. Renk, logo ayarı filan. 0 kodlama bilgisi olan biriside kullanabilsin.

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)

efkey adlı üyeden alıntı

Güzel fikir ama yine "sadesinden" bi tema paneli olsa daha güzel olur. Renk, logo ayarı filan. 0 kodlama bilgisi olan biriside kullanabilsin.

Onların hepsi zaten olacak. Tema panellerinde değil ama Görünüm > Özelleştir bölümünde. Bu bölüm anlık olarak güncellenerek yapılan renk değişikliğinin nasıl göründüğünü görme imkanı da sunuyor, üstelik daha stabil bir yapıya sahip. Sonuçta özel bir panel yerine var olan Wordpress'in paneline entegre edilerek çalışıyor. Bu özellik ile her hangi bir yerin yazı tipini, rengini, boyutunu, arkaplan rengini... ayarlamak mümkün, yani tema yapımcısı hangi özellikleri sunmak ister ise onları ekleyebiliyor.
efkey kaanst

kişi bu mesajı beğendi.

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻
wmaraci
wmaraci

kaanst kaanst Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 435 / 160
  • Ticaret 31, (%94)
Bende tutar diyorum beğenirsem bakarım. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al