wmaraci reklam

Sağlık Portalı Projesi

3 Mesajlar 684 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dtmuratcan dtmuratcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Temelde Ağız ve diş sağlığı ile ilgilenecek, ancak hekimlere ve diş hekimliği sektöründe çalışan, iş yapan tüm firma ve kuruluşları da ilgilendirecek bir diş hekimliği portalı üzerinde çalışıyoruz. Güzel ve özellikle hekimler tarafından bilinen eski bir tıp dergisinin adını .com ve .net olarak kaydetmiştim. Projeyi şimdi gerçekleştirme imkanımız oldu.

Domain: www.dentalmedya.com

Burada hem hastalar hem hekimler hem de firmaları ilgilendiren, kesinlikle toplumun her kesimini bilgilendirici haber ve gelişmelere yer vermek istiyoruz. Aynı anda hekimler açısından yeni gelişen teknolojiler hakkında tanıtım ve inceleme videoları, pubmed'in yeni araştırmalarının Türkçe çevirilerine yer vereceğiz.

Sizlerden ricam her ne kadar hekim olarak bu sektör için elimizde yeterli done olsa da toplumun içinde yaşayan ve birer potansiyel hasta olarak böyle bir sitede hangi bilgilere ulaşmak isterdiniz veya hangi sorularınıza yanıt arardınız?

Görüşlerini paylaşan tüm arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

HaDeme HaDeme ErzurumLu Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel bir proje umarım tutar hocam domain adıda harika mesala bir arkadaşım var ben ladmedya diye harika işler yapıyor dtmuratcan
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

mrkps mrkps steam-music.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek sağlık
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
şimdi öylesine bi googleda baktım dişcilerle ilgili düzgün bir portal göremedim. drtustaki gibi üyelerin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunabilceği bir forumda koyarsanız ve güzel ilgilenirseniz iyi yerlere geleceğinize inanıyorum..
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al