wmaraci reklam

Sanalda 1 TL mi Gerçekte Bin TL mi kazanmayı isterdiniz?

55 Mesajlar 6.190 Okunma
smmexpress

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1777
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)

mbcshop adlı üyeden alıntı

FurkanY hocam kazanmıyoruz diyen ünlü youtuberlar yalan söylüyor ben arkadaşımın tüm raporları gördüm ve sponsorlardan da güzel gelir elde ediliyor.Benim sektör farklıyken ondan çok kazanıyordum şimdi beni solladı bende youtube da birşeyler yapmaya çalışacağım 15 gün kadar sonra daha dikkatli çalışıcam şuan çok yoğunum

Youtubeden kazanmıyorum diyenler zaten çocuk kandırsınlar :D hepsinin altında son model araba, villa gibi evler alıyorlar. zaten enes denen çocuk durmadan ev değiştiriyor az çok takip ediyoruz. bende girmeyi düşünüyordum ama ekipman vs bir çok masrafı var. asıl konu farklı içerikler üretmek tabi. özgün olmak gerekiyor konuşma olması lazım. tabi bakıyorum Enes e bizden daha kötü konuşması ama çocuklar üzerinden yürüdü.

wmaraci
reklam

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
FurkanY Türkiye de çocuk kitlesi geniş biz hızlıca üreyen bir toplumuz her zaman çocuklara yönelik içerik tutacaktır ki bizim millet tableti telefonu çocuğun elinden almıyor 10 saat başında çocuk o yüzden haliyle çocuk kanalları çok izleniyor her zaman kalite kazanır diye bir durum söz konusu değil yeterki kitlenin dikkatini çekmeyi başar ilk 4-5 ay zor geçiyor fakat belli bir noktada ufak bir kitle yakalasan bile gelişme hızında kanalın gelişme hızıyla doğru orantılı artıyor
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
haftalık 500 TL'ye lastikcide çalışıyorum ayni zamanda 6 ayda adsenseden 13,72 tl kazandim.

Bu işe devam etmemin tek nedeni adsenseden haftalık 500 tl kazandığım zamana geleceğime inanmak işte ozaman herşey güzel olacak ;)
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1777
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)

FurkanY Türkiye de çocuk kitlesi geniş biz hızlıca üreyen bir toplumuz her zaman çocuklara yönelik içerik tutacaktır ki bizim millet tableti telefonu çocuğun elinden almıyor 10 saat başında çocuk o yüzden haliyle çocuk kanalları çok izleniyor her zaman kalite kazanır diye bir durum söz konusu değil yeterki kitlenin dikkatini çekmeyi başar ilk 4-5 ay zor geçiyor fakat belli bir noktada ufak bir kitle yakalasan bile gelişme hızında kanalın gelişme hızıyla doğru orantılı artıyor

aynen hocam bizim ufaklık bile youtubeden saçma sapan veletlerin videolarını izliyor. evlerine bakıyorum hepsi zenginleşmiş artık. aileleri bir ton oyuncak falan alıyorlar onları açıyorlar. bizim ufaklıklarda izliyor öyle. sesleri de aşırı rahatsız edici oluyor. izlenmelerine bakıyorum 10-20 milyon . bende benim yeğenle yapayım diyorum hiç oralı olmuyor :D

wmaraci
wmaraci

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Bana göre tüm mesele sevdiğin işten para kazanabilmek. :)
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)

FurkanY adlı üyeden alıntı

aynen hocam bizim ufaklık bile youtubeden saçma sapan veletlerin videolarını izliyor. evlerine bakıyorum hepsi zenginleşmiş artık. aileleri bir ton oyuncak falan alıyorlar onları açıyorlar. bizim ufaklıklarda izliyor öyle. sesleri de aşırı rahatsız edici oluyor. izlenmelerine bakıyorum 10-20 milyon . bende benim yeğenle yapayım diyorum hiç oralı olmuyor :D

koca koca adamlar eline barbi bebek alıp konuşturup para kazanıyor :)
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
Ne muhabbet dönmüş be.. neredeyse herkesin tek derdi kolay para kazanmak, evde oturup laptop basında gelir elde etmeyi kim istemez? Millet böyle 2 lira kazansa, çalışıp kazanacağı 20 liraya bedel görüyor. Çünkü kolay para fikri var, Bunu kolay kolay silemezler zihinden.

Romantikligi birakinda gercege dönelim biraz
Özellikle gençlerin boş vaktinde gidip çalışmasi cok daha mantıklı bir olay. artık internetten para kazanmak profesyonel olmak gerektiriyor, parayla temasindan tut seo calismasina kadar isler yaptirmak gerektiriyor. Boşa internetten para kazanmak ile vakit harcamayın. Hem hayati görürsünüz biraz hemde elinize para geçer.

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
Aslan19 bu işlere girdiğimde aylık gelirim 20 - 30 TL civarıydı sonra 50-100 -- 100 - 200 diye artmaya başladı ve günlük 7-8 saat zamanımı alıyordu. Ailemde sizin gibi bu zamanını dışarda harcasan 2000 TL alırsın v.s diyorlardı. Şimdi günlük 1-2 saatimi ayırıyorum ve aylık gelirim 4-5 bin TL eğer ailemi dinlemiş olsaydım hala 8 saat çalışıp 2000 TL alacaktım :)

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

xNo1 xNo1 - Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 96 / 37
  • Ticaret 33, (%94)
en alttan en üste tek seferde çıkamazsın 1 tl ile başlar 10bin ile devam eder bu işler böyledir. düşünceniz çok yanlış dükkan açıp kendi işini yapsam en az 1 sene zaten kar etmeyi amaçlamayacaksın bu işte aynı mantık ile işliyor.

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)

FurkanY hocam kazanmıyoruz diyen ünlü youtuberlar yalan söylüyor ben arkadaşımın tüm raporları gördüm ve sponsorlardan da güzel gelir elde ediliyor.Benim sektör farklıyken ondan çok kazanıyordum şimdi beni solladı bende youtube da birşeyler yapmaya çalışacağım 15 gün kadar sonra daha dikkatli çalışıcam şuan çok yoğunum

Ücretsiz reklam istemelisin hocam:D Arkadaş değil mi sonuçta üstelik adsense raporlarını senle paylaşacak kadar yakın. Bu devirde baba oğluna ne kadar kazandığını söylemiyor:)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al