freelance iş ilanları

Şehir'e Özel Proje Yardım ?

9 Mesajlar 907 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MaskedSouL MaskedSouL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, Adından da anlaşılacağı gibi yaşadığım şehire özel bir site yapmak istiyorum. Aslında yıllardır bu projemi farklı şekillerde hep gerçekleştirmeyi denedim fakat hep bir yerde tıkandım. Mali bütçem yok. Elimde hazır güzel bir domain var. Amacım sadece gençlerin bu site altında toplanması. Kesinlikle kar amaçı gütmüyorum bilgilendirmeleriniz bu doğruda olursa sevinirim. Yani maddi gelir olması önemli değil kesinlikle. Sizce nasıl bir sistem kurmalıyım.

Not : Domain İsmi Üzerinden Ayda 1 Kez Etkinlikler Düzenlemekte ( Gezi vb. )

Arkadaşlık Scripti denedim çok zahmetli yani anca bütçen olucak güzel bir script yazıdırıcan oda şuan durum yok.

Sözlük - Forum - İtiraf yani değişik bir fikri olan varmı Kocaeli'de yaşayan kişilere ilginç gelebilicek bir fikir ?

wmaraci
reklam

BlacKStorM BlacKStorM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
istanbul.com tarzı bir portal hem gelir saglamanıza hemde şehri tanıtmanıza yarayacaktır.

üzerine ziyaretçi defteri tarzı bir eklenti eklenirse gelen üyeler site üzerinde sohbet edebilirler.

ileriye dönük bir proje olmuş olur her yönden.

PHPBOT.NET Haber Botu Servisi

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
bana kalırsa ya script yazdır yada portal tarzı birşey kur.

https://pirilancer.com/freelancer-ara

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

cambazoglu adlı üyeden alıntı

bana kalırsa ya script yazdır yada portal tarzı birşey kur.

Tabi'ki script yazdırılır yada portal kurulur ama ben içerik hakkında bilgi ve fikir alışverişi yapmak istedim.

Ek Olarak:

BlacKStorM adlı üyeden alıntı

istanbul.com tarzı bir portal hem gelir saglamanıza hemde şehri tanıtmanıza yarayacaktır.

üzerine ziyaretçi defteri tarzı bir eklenti eklenirse gelen üyeler site üzerinde sohbet edebilirler.

ileriye dönük bir proje olmuş olur her yönden.

Siteyi inceledim gerçekten doyurucu bir içeriği sahip güzel bir site fakat bulunduğum yerde 1 den çok bu tarz site olduğu için farklı birşey arıyorum aslında

wmaraci
wmaraci

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Şehre özel gençlik portalı gibi birşey düşün o halde. Kendi kafanda canlandır, gençler nelerden hoşlanır, kocaelideki insanlar senin sitene neden girsin? gibi şeyler.

Ancak tabiki bunun için sistem yazdırman şart. En azından seni tercih etmeleri için farklı olmak gerek. Bunun içinde biraz bütçe lazım tabii.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
portal + forum olabilir. Ben Bolu için açtım bir hafta önce önce. Ama gider mi ne olur bilmiyorum. http://bolusitesi.org

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında gönlüm hep bir forum kurma yolunda yani kimine göre forum devri bitti ama bence forum'un verdiği zevk hiçbirşey de yok tabi bu benim kişisel fikrim'dir. Malum kuruncada vb kurman lazım oda ücretli :(

BlacKStorM BlacKStorM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

MaskedSouL adlı üyeden alıntı

Aslında gönlüm hep bir forum kurma yolunda yani kimine göre forum devri bitti ama bence forum'un verdiği zevk hiçbirşey de yok tabi bu benim kişisel fikrim'dir. Malum kuruncada vb kurman lazım oda ücretli :(

valla hocam portal için bir proje yaptım daha önce bir arkadaşa istanbul.com tarzı birsey istemişti benden link pm atıyorum. incelersiniz.

arkadaşlarında dedigi gibi ek olarak forum yada benim de yukarıda belirttigim gibi ziyaretçi deteri tarzı birsey hatta biraz daha gelişmiş bir ziyaretçi defteri eklernirse sisteme ve üyeler arası mesajlaşma türü birşey eklenirse çok daha iyi olur hem sosyal acıdan hem bir şehirde bulunan her türlü şeyin sitenizde barınması yönünden domaininizde sağlamsa şehriniz ile ilgili bir şey arandığında google da siteniz üst sıralarda çıkacagı için hit oranıuda biraz yüksek olur Sizin İçin En Önemli Şey Ziyaretçilerinizi Sitenizde Tutabilmek.

PHPBOT.NET Haber Botu Servisi

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Wp Portal + Forum yapsam. Wordpress ile tam anlamıyla sorunsuz birbirine entegre olan forum hangisidir ? Mybb olurmu sizce?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al