wmaraci reklam
lidertakipci

Şehir Rehberi Projesi

18 Mesajlar 998 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ozkaratas ozkaratas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 58 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Ünlü bir Avrupa şehrinin şehir rehberi sitesini oluşturmak istiyoruz. Hem o şehirde hem de Türkiye'de web sitesi ile ilgilenecek kişiler olacak.

Kullanılacak altyapı: Wordpress
Tema: https://pixelgrade.com/demos/listable/

Limitsiz hosting kullanmayı düşünüyoruz aklımda Hostinger var tavsiyelerinize açığım.

wmaraci
reklam

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Hostinger ile iş yapılmaz uzak dur,

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

Mango Mango WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 8 / 81
  • Ticaret 0, (%0)
Hostinger'ı bende tavsiye etmiyorum. Tavsiyem Netinternet.

Projeye gelecek olursak, bence çok çok zor bir proje. İlgilenecek kişilerin tecrübeli olması gerekli. Ayrıca bunu bende düşündüm fakat fotoğraflardan bile telif hakkı iddia edilebiliyormuş. Uğraştıracak bir proje ve eğer kazanç olarak bakacak olursak o uğraşa az kazanabilirsin.

Bu söylediklerim sadece tavsiyeydi. Seni yıldırmak gibi bir amacım yok. Eğer düşünüyorsan da sonuna kadar bende destek vermek isterim. PM ile iletişime geçebilirsin.

nsrtyksl nsrtyksl iamnsrtyksl Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bağımsız Hizmet Sağlayıcı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)
Host konusunda bir şey diyemem ama kesinlikle hostinger'i kullanma ücretli kullanacaksan. Demo işler için falan kullan.
Tema konusunda da seçim olarak güzel lakin nasıl bir kazanç elde etmeyi planlıyorsunuz? Bende de var ve öylece duruyor? :)

wmaraci
wmaraci

xFeyz xFeyz creative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)
avrupa ülkesi mi? hangi ülke olduğunu söylerseniz hem bahsettiğiniz avrupa ülkesi, hem de ülkemiz ile en stabil hattı olan yerlerden hosting önerebiliriz.
hostingerden kesinlikle uzak durun.

bir tane ülkemizde, bir tane de bahsettiğiniz diğer ülkede sürekli olan en az 2 kişi olmalı ve bulundukları bölgede sizden sonra işleri bu kişiler yönetmeliler. as ekibiniz bu kişilerden oluşmalı.

2 editör ve editörlerin yazılarına son şeklini verecek bir kişi, ve bu yazıyı da seo için yapılandıracak da en son bir kişi olması lazım.

ayrıca, tasarım güzel lakin geliştirilmesi gerekli.
bilginiz olsun, en az bir front-end, bir de back-end geliştiricinizin olması gerekli ve bu kişilerinde teknik işlerini iyi bilmesi lazım.

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum -kişi sayıları bizde oldukça fazla, lakin temel olarak görev paylaşımından bahsettim- , GiresunBlog ailesi öyle.

EFSANE! | omerbeyoglu.me

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1160
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
Türkiye şehirleri için yapacaksanız bir çok örneği var hocam ama siz bilirsiniz.

Csulu Csulu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Adwords And Adsense
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 14 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
Türkiye'den çıkın o çok zor iş ve rakip çok ama sadece 1 şehrin olabilir.

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 58 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Cevaplarınız için herkese çok teşekkür ederim, Türkiye değil Avrupa'nın çok turist alan bir şehri için olacak böyle bir site yok o şehir için. Elbette rehber tarzı siteler var ama temadaki gibi kullanışlı bir site yok. Para kazanma işine gelince işletmeler için ilan yayınlama seçenekleri sunulabiliyor.

Ek Olarak:

xFeyz adlı üyeden alıntı

avrupa ülkesi mi? hangi ülke olduğunu söylerseniz hem bahsettiğiniz avrupa ülkesi, hem de ülkemiz ile en stabil hattı olan yerlerden hosting önerebiliriz.
hostingerden kesinlikle uzak durun.

bir tane ülkemizde, bir tane de bahsettiğiniz diğer ülkede sürekli olan en az 2 kişi olmalı ve bulundukları bölgede sizden sonra işleri bu kişiler yönetmeliler. as ekibiniz bu kişilerden oluşmalı.

2 editör ve editörlerin yazılarına son şeklini verecek bir kişi, ve bu yazıyı da seo için yapılandıracak da en son bir kişi olması lazım.

ayrıca, tasarım güzel lakin geliştirilmesi gerekli.
bilginiz olsun, en az bir front-end, bir de back-end geliştiricinizin olması gerekli ve bu kişilerinde teknik işlerini iyi bilmesi lazım.

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum -kişi sayıları bizde oldukça fazla, lakin temel olarak görev paylaşımından bahsettim- , GiresunBlog ailesi öyle.

1 kişi web program ve tasarım, 1 kişi grafik tasarım, 1 kişi programcı destek

Ayrıca herkes iyi derecede İngilizce bilgisine sahip.

xFeyz xFeyz creative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)
umarım bahsettiğiniz proje için, bahsettiğiniz ekip yeterli olur. kolay gelsin, bir sorununuz olursa yazmaktan çekinmeyin.

EFSANE! | omerbeyoglu.me

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 58 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Bu arada Avrupa şehri nereden çıktı derseniz daha önce orada yaşadım o yüzden. Hala arkadaşlarım yaşıyor ve bu yaz tekrar gitmeyi düşünüyorum. Bu arada nulled tema kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Tema'ya o kadar para verme null kullan diyenler var?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al