freelance iş ilanları

(Site Projesi)Kredi Kartınız olmadan Kredi Kartı Kullanın.

11 Mesajlar 1.755 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Neredeyse herkesin paypal hesabı bulunmaktadır. Fakat paypal ile her firmadan ve her kişiden alışveriş yapılamamaktadır. Buna bir çözüm bulmak için biraz düşündüm ve aklıma çok güzel bir fikir geldi. Onu sizinle paylaşmak istiyorum. Böyle bir şey yapmak mümkün mü? Ben de bilmiyorum. Fakat yapılması mümkünse ve yapılırsa ben dahi kullanırım. Size aklımdaki fikri anlatayım.

Şöyle mesela ben üye olabileceğim ve paypaldan veya banka hesabımdan üye olduğum hesabıma bakiye yükleyebileceğim bu hesaplardaki bakiyelerle ise proje sahibi veya çalışanlar ilgilenecek. Bakiye ile istediğimiz firmadan alışveriş yapabileceğiz yani kredi kartı olmadan alışveriş yapmamıza yarayacak bir proje olacaktır. Bu projeyi yapan kişi çok güzel bir sistem kodlamak zorundadır.

Çok fazla kullanıcı olacağı için tek başına ilgilenmesi biraz zor olacaktır. Kullanıcı sayısına göre çalışan alınması gerekmektedir. Bu sistemden nasıl kazanç edeceğiz? Diye sorarsanız yüklenecek olan bakiyelerden komisyon alabilirsiniz. Sisteme reklam da alınabilir. Daha önce böyle bir sistem yapıldı mı bilmiyorum. Böyle bir sistem için reklam bütçesine de gerek yoktur. Webmaster forumlarında böyle bir sistem için 1 2 konu açılsa yeterli olur. Çünkü 10 15 kişi kullanmaya başlayınca yayılacaktır. Sistem çok iyi korunmalıdır. Her hangi bir açık olmaması gerekmektedir. Eğer bir açık olursa bakiyelere sızılabilir. Bu proje sahibinin kredi kartı olmalıdır. Limitleri de sınırsız olmalıdır. Çünkü kullanıcı sayısı arttıkça harcamalarda artacaktır.

Böyle bir sistem olursa kullanır mısınız? Bu sisteme daha ne gibi özellikler eklenebilir?

wmaraci
reklam

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
yarısına kadar zor okudum.

ozergul.net/com

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

cudjex adlı üyeden alıntı

yarısına kadar zor okudum.

aynen cok düz yazilmis yaziya sekil vermedigi icin okuma hevesi kalmiyor bende simdi okumadan kapatiyorum sayfayi konu sahibi kusura bakmasin :D

Wulcan Wulcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Test ve Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 24 / 29
  • Ticaret 4, (%100)
Proje güzel yapılabilir geldi bana. Fikir vermek açısından şöyle bir şey yapılabilir. Paypal ile kredi kartı isteyen kişi size parayı yollar yazdıgınız sistem yatan para miktarına denk bir kredi kodu çıkartır. Paypal ı otomatik aktarıma ayarlarsa ve para sürekli devir daim olursa başında durmasına bile gerek kalmaz. Olabilir güzel bir düşünce yapılırsa milyonlar kullanır.
kadir001

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

Wulcan adlı üyeden alıntı

Proje güzel yapılabilir geldi bana. Fikir vermek açısından şöyle bir şey yapılabilir. Paypal ile kredi kartı isteyen kişi size parayı yollar yazdıgınız sistem yatan para miktarına denk bir kredi kodu çıkartır. Paypal ı otomatik aktarıma ayarlarsa ve para sürekli devir daim olursa başında durmasına bile gerek kalmaz. Olabilir güzel bir düşünce yapılırsa milyonlar kullanır.

Böyle bir şeyin daha önce yapıldığını sanmıyorum. Alan adı hosting ile yapılacak o kadar güzel projelerim var fakat maddi durumum yok.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 24 / 29
  • Ticaret 4, (%100)
Domain ve hosting ile halledebileceğini sanmıyorum öncelikle kredi için kod verip verilemeyeceğini bilmek gerek. Hadi veriliyor paypal'ı otomatik hale de getirdin. Kodu ödeme yapan kişiye ulaştıracak ve kodu oluşturacak programı da yazmak lazım. Hadi oda oldu çok sağlam reklam gerek yoksa yıllar sonra anca insanlar adını duyar. Çok zaman çok emek gerek. Bunun için domain ve hostingden öte direk sponsor bulman lazım gibi duruyor. Dediğim gibi yapılabilirse tutar ve çok insan kullanır.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

Wulcan adlı üyeden alıntı

Domain ve hosting ile halledebileceğini sanmıyorum öncelikle kredi için kod verip verilemeyeceğini bilmek gerek. Hadi veriliyor paypal'ı otomatik hale de getirdin. Kodu ödeme yapan kişiye ulaştıracak ve kodu oluşturacak programı da yazmak lazım. Hadi oda oldu çok sağlam reklam gerek yoksa yıllar sonra anca insanlar adını duyar. Çok zaman çok emek gerek. Bunun için domain ve hostingden öte direk sponsor bulman lazım gibi duruyor. Dediğim gibi yapılabilirse tutar ve çok insan kullanır.

Kendim için yazmadım. Benim bunun gibi bir sürü projem var. Hosting ve alan adıyla yapılabilecek projelerde var kazanç elde etmeye başlayınca tek tek gerçekleştiricem.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 24 / 29
  • Ticaret 4, (%100)
Başarılar hocam umarım iyi bir şeyler çıkarırsınız ortaya fikirler güzel

Kerim Yaman adlı üyeden alıntı

Kendim için yazmadım. Benim bunun gibi bir sürü projem var. Hosting ve alan adıyla yapılabilecek projelerde var kazanç elde etmeye başlayınca tek tek gerçekleştiricem.

hcmls hcmls WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 573
  • Beğeniler 90 / 166
  • Ticaret 9, (%100)
Böyle bir site olsa kullanırdım.Ama düşündüğünüz proje için çok emek harcamanız gerekmekte.

kadir001 kadir001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek online sales maneger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 298 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
inin al kart var bu şekilde ( paypalda kart verebiliyor ) mantıklı çok güzl fakat pp itirazlar vesaire çok uğraştırabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al