lostyazilim

Siteye nasıl kitle çekebilirim ?

47 Mesajlar 4.581 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

ishana ishana Su akar yolunu bulur. Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad İ** N**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 104 / 107
  • Ticaret 0, (%0)
reklamtrk üzerinden reklamını yayınlatabilirsin.

Bu devirde en zor erdem insan olmaktır.
Keyifle.Net - Keyfine Göre Takıl
wmaraci
reklam

yazilimsoru yazilimsoru Yazilimsoru.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
ishana kesin üye gelir mi buradan ?Yazılım hakkında video çeken bir youtube kanalına reklam vermek daha doğru olacaktır gibi geliyor bana.

Web sitem: yazilimsoru.com

bycaptan bycaptan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 7 / 23
  • Ticaret 9, (%100)
Türkiye'de yazılım hakkında video çeken kanallar hem az hem de öyle çok izlenmiyor maalesef. Yabancı stackoverflow tarzı sitelere reklam verirsen oradaki Türkleri kendi sitene çekebilirsin.
Ayrıca sözlük vs gibi yerlere reklam ve başlık çalışmaları yaptırabilirsin.

• Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad İ** N**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 104 / 107
  • Ticaret 0, (%0)
ben blogum için denemiştim. reklam yayınlanma sürecinde bir miktar faydası olmuştu. reklam için ayırdığınız bütçe önemli. reklamtrk adwords mantığı ile çalışıyor. elbette insanlarımızın reklamlara tıklamayı ne kadar sevdikleri ile ilgili birçok yorum var bu sitede. siz yılmadan çalışmaya devam edin. reklam için de bir bütçe ayırmayı unutmayın. kolay gelsin.

wmaraci
wmaraci

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)
Projenize belirli bir bütçe ayırmak istiyorsanız ve aklınızda reklam var ise eğer bunu unutun, peki neden ?
Reklam parası yerine özel editör kirala, kendini şu başlıklarda makale/soru oluştur vb diyerek bir sürü makale/soru içeriği yapabilirsin. Bir projede ki en büyük etken farklı olması ve kullanıcının isteklerini karşılayabilmesidir.

Analiz olarak özetlemem gerekirse sitenizde ki soru sayıları çok az, bu sayıyı arttırmanız kullanıcıyı da aynı oranda etkiler. Projeniz reklam için şuan erken.

İyi çalışmalar dilerim.
Merdan122

kişi bu mesajı beğendi.

persius35 persius35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek programcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 18 / 64
  • Ticaret 1, (%100)
Tasarım ve yazılım olarak geliştirmeniz lazım fikir veya teklif almak isterseniz icq dan ekleyin görüşelim

Php Kodlama - Wordpress - Nft Tasarım

izl84 izl84 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Site Sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba. Bu konuda bende birşeyler söylemek isterim. Eğitim sitesi sahibiyim. Bu yıl 3 yıl doldu. Hergün ilgilendim hergün birşeyler ekledim. Tasarım mükemmel değil tabiki. Zaten hiç bir ziyaretçi tasarıma bakmaz. Girer alacağını alır ve çıkar. Gerçekten çok bencildir ziyaretçi. Şuan günlük 25k 30k ziyaretçim var günlük. Online 200 ü geçiyor şu saatlerde. Blog forum ve sorucevap scriptleri iç içe. Daha doğrusu blogun içine sorucevap ve forum yazılımlarını iframe ile gömdüm. Özetle şunu söylemek istiyorum, 30k ziyaretçi gelir hergün ve ne foruma ne sorucevaba başlık açmazlar. Şaşırıp bikaç tane başlık açanları saymazsam herşeyi tek başıma çeviriyorum. Sadece okuyup gidiyorlar sağolsunlar. Ayrıca forum ve sorucevap tarzı sitelerin birazda şans işi olduğuna inananlardanım. Birgün bir fırlatma velet gelir üç beş başlık atar bi bakmışsın almış yürümüş site. Klavyeninde bir dili var bence. Şeytan tüylü klavye lazım:)

• Üyelik 05.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
bycaptan Teşekkür ederim. ishana reklam için ne kadar verdiniz? Penunbra sitedeki soruların az olduğunun bende farkındayım elimden geldiğince bol bol soru sorup cevaplamaya çalışıyorum.Soruların bir çoğu google'da kabak gibi ilk sırada çıkıyor :) cevabınız içinde teşekkür eerim. persius35 desteğiniz için teşekkür ederim şu anda maddi açıdan bunu karşılayamam fakat önerileriniz varsa dikkate alırım.

• Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad İ** N**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 104 / 107
  • Ticaret 0, (%0)
sitem için geçen yıl 200 Tl lik reklam vermiştim. reklamtrk üyesi olanların sitesinde banner reklam veya splash reklam yayınlıyor. isterseniz bir bakın en az 2 TL lik reklam yayınlılyorsunuz. bir deneme yaparsınız. ama Penunbra arkadaşın dediği gibi içeriğiniz çok az. reklam yerine 3 tane üniversite öğrencisine 250- 300 içerik girdirin. sitenizin içeriği artsın. en fazla 200 Tl ödersiniz.

• Üyelik 05.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
izl84 ahaha akşam akşam iyi güldürdünüz.Bu arada benim gibi hit farkiri bir insana göre hitiniz çok güzel Allah daha çok artırsın.Bu arada sitede iframe kullanmanın seo açısından zararlı olduğunu biliyorum.Aslında bir çok iş şans işi olduğunu düşünüyorum.Neyse artık hayırlısı diyelim :)

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al