wmaraci reklam

Siz hangisini onerirsiniz

5 Mesajlar 780 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Oncelikle herkese keyifli forumlar ....
Arkadaslar sizinde fikrinizi almak icin boyle bir baslik acma ihtiyaci hissediyorum ...

Aslinda satilik 2 tane domain var domainleri alma kismi kolay birisi 5 bin $ digeri 2 bin $

1. Si Aylik ortalama butun dillerde aylik aranma hacmi 10 milyon 100 milyon arasi bazi donemlerde 80 milyona bazi donemlerde 98 milyona kadar cikan turistik bir yer ortalamaya baktigimda 50 60 milyon seyrinde yani fiziki olarak bir yer ismi ve keyword ismiyle tam uyumlu ve tek kelime ancak tiklama basina maksimum 2 $ rakipler cokta guclu degiller cogu kelimede onlari geride birakabilecegimizi dusunuyorum tabiki saglam adimlar atarak ancak bu bolgeyle alakali halen kafamda oturmus bir site olusturamadim ama eski bir organizetor oldugum icin proje uretmem cokta zor degil tek zor olan kismi suan o bolgede degilim ve uzaktan ne kadar ugrasilabilir orasida ayri bir konu ....

2. Si egitim alaninda rakipler cok guclu hatta cok cok buyuk rakipler ve butun kelimeler zorlu alan adi keyword konusuyla tam uyumlu tiklama basina en dusuk 40 $ dan basliyor 100 $ a kadar cikiyor aylik aranma hacmi 13 milyon civarlarinda ancak bu sektorde yukselmek oyle makaleyle olacak is degil yani haber sitesi tarzi degil ancak suanki yasadigim yerde isimi biraz daha kolaylastiriyor yani yasadigim ulke zaten bu konuda merkezi simdi gelelim soruma ??

siz olsaniz hangisini tercih ederdiniz yani hangi konuda site acardiniz ?? Her ikisindede tanitim reklam yapmadan kesinlikle bir yerlere kolay kolay gelmeyecek her sitede oldugu gibi ancak bu iki alanda epey zorlu ve illaki saglam reklamlar yapip tanitimini zaten yapacagim siz olsaydiniz hangisini tercih ederdiniz

wmaraci
reklam

TolgaDogaan TolgaDogaan Freelance Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
1. seçerdim.

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Eyvallah ...yokmu baska gorus bildirmek isteyen :)

70826 70826 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 06.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 228 / 482
  • Ticaret 17, (%100)
2. yi seç kesinlikle. TBM düşük olduktan sonra hiçbir anlamı yok. 2. yi seçsen 2 tık alsan ki 100 tekil ziyaretçide %2 to varsayalım 80 dolar eder. 1. seçenekte aynı paraları kazanabilmen için 40 tık alman lazım bu da en az günlük 2000 tekil ziyaretçi demek.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Bende bu sekilde dusunuyorum yinede fikir sormak istedim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al