lostyazilim

Siz olsanız bana % kaç burs verirdiniz? Objektif olun

22 Mesajlar 2.516 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

alicangrafik alicangrafik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 122 / 100
  • Ticaret 3, (%100)
Kardeşim kendini buralarda ziyan etme. Bizim ülkemizde ledli ekmek dolabı yaparsan kazanırsın. Böyle insan sayısına göre trafik ışığı ayarı yaparsan kimse umursamaz. Umarım yolun açık olur.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Yanlış yönlendirme yapmak istemem bu tamamen şahsi fikrimdir:
Üniversite size sadece diploma verecek. Geri kalan her şeyi yine kendin uğraşıp çabalayıp öğreneceksin. Belki üniversite de sosyal kazanımların olacak evet ama bunun içinde paralı bir okula gitmenin anlamı yok. Bu parayı karşılayabilecek imkan var ise elinde yazılım kurslarıyla da kendini geliştirebilirsin. Artık udemy bile harika bir kaynak olmaya başladı. Üniversite gerekli mi? Bence değil. Önemli olan sosyal kazanımların. Güzel arkadaşlar, güzel fikirlere sahip insanlar ile tanışacağın ortamlarda bulunman her zaman iyidir. Bunun dışında üniversite sana ne katabilir? Diyelim ki ortalama bir not ile mezun oldun. Diğer ortalama not ile mezun olanlardan farkın ne olacak ki? Yüksek bir not ile mezun olmak için de üniversitenin sana bir katkısı olmaz. Yüksek notlara sahip olmak senin derslerini ve yaptığın işi ne kadar sevdiğine bağlı. Dediğim gibi yanlış yönlendirme yapmak istemem. Günümüzde üniversite mezunu olup eline diploma almakta oldukça önemli bir konu. Ben sadece kendini geliştirme açısından konuya bakış açımı sundum.
berkaycatak Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al