wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce iyi mi ?

13 Mesajlar 1.289 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

caxapa caxapa öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 42 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Furkan Akman adlı üyeden alıntı

ben orasını düşünmemiştim.

yaşın daha küçük kendi evin kendi yaşamın daha doğrusu kendi paranı kazanıp kendin tek yaşyorsan herşeyi düşüneceksin
FurkanAkman

kişi bu mesajı beğendi.

Burakdelikara.com.tr - tekparcahdfilm.net -
wmaraci
reklam

fulltimeonline fulltimeonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)

caxapa adlı üyeden alıntı

yaşın daha küçük kendi evin kendi yaşamın daha doğrusu kendi paranı kazanıp kendin tek yaşyorsan herşeyi düşüneceksin

6 günde bu kadar hit muhteşem bence :) Yani çok eski bir blogum var kitapla ilgili hiti yıllardır 700-800 anca.Adcash reklamlarını site under slide in tavsiye ederim.Host parasını rahatça çıkarırsın dahada yine sorun yaşarsan tavsiyem hostinger.web.tr verdiği ücretsiz host bayağ kaliteli işini görür bir süre

caxapa caxapa öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 42 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

fulltimeonline adlı üyeden alıntı

6 günde bu kadar hit muhteşem bence :) Yani çok eski bir blogum var kitapla ilgili hiti yıllardır 700-800 anca.Adcash reklamlarını site under slide in tavsiye ederim.Host parasını rahatça çıkarırsın dahada yine sorun yaşarsan tavsiyem hostinger.web.tr verdiği ücretsiz host bayağ kaliteli işini görür bir süre

şükür şuan herhangi bir sıkıntı çekmiyorum host konusunda herşey üst seviyede aylık trafik 1 Tb şuan kbitiremiyoruz site optimize ettim cpu dan yemiyor yani yetiyor bana artıyor bile siteyi 2 veya 3 k hit edip satmayı düşünüyorum sitede özel bot bile mevcut isteyen varsa bilgisayarıma bağlanıp gösterebilirim

Burakdelikara.com.tr - tekparcahdfilm.net -
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al