wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce ne kadar güvenilir?

5 Mesajlar 660 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

biletshop biletshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 128 / 127
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
www.siteprice.org u birçoğumuz biliyordur, Halen görüşme halinde olduğumuz ve teklif vereceğimiz bir websitesi için sorgulama yaptırdık ve 875.000$ gibi bir rakamla karşılaştık. Sahipleri de 150.000$ gibi bir rakam telaffuz ediyorlar domain jenerik ve kaliteli ancak sorgulama sitesinin güvenilirliği ve geçerliliği nedir? Teşekkürler

Kiralikaraba.com.tr
wmaraci
reklam

Sky4Life Sky4Life www.satisdukkani.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
habermerkezi.ist estimated website price is $ 25,501,239

Hocam bence siteprice'a güvenmeyin :))))))
biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

fthkpz fthkpz Baş Hayalperest Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Rize
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Duydum ama hiç kullanmadım. Çünkü mantıksız bir sistem, sağlıklı sonuçlar vermesi imkansız. Bir web sitesini neye göre analiz edebilir? Link, Back-Link, Alexa, Dmoz kaydı, hatta hedef anahtar kelimede ki konumunu da analiz edebildiğini, web sitesinde ki içeriğin sayı ve kalitesini de analiz edebildiğini kısaca yazılım açısından her çeşit değişkeni analiz etti diyelim.

Bütün bunları neye göre fiyatlandıracaksınız? Her bölgenin kendine göre ekonomik özellikleri var, sektörlerin kendi ekonomik özellikleri var. Zeytin değil ki bu her yerde fiyatı 7,90 olsun. Ki en basitinden zeytin bile almaya çalıştığınızda orta seviye bir markette 30 küsur seçenekle karşılanıyoruz. Kararı neye göre veriyoruz? Damak tadımız, daha önce ki deneyimimiz, arkadaş tavsiyesi, genel görünüm v.s.

Gördüğünüz gibi zeytin alırken bile bir çok değişken söz konusu ki web sektörü zeytinden çok daha karışık bir organizmadır.
biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

Yazarım desem neyi yazdığımı, doktorum desem neyi iyileştirdiğimi nereden bileceksin?

fthkpz fthkpz Baş Hayalperest Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Rize
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Kullanıcı adınızdan yola çıkarak bilet satışı ile ilgilendiğinizi var sayıyorum. Bu durumda yapmanız gereken web sitesinin ziyaretçi raporlarını, reklam politikasını incelemek. E-Ticarette satın alma oranı ortalama olarak 400/1 dir. Bu her hangi bir yerden aldığım bir rakam değil. Kendi operasyonlarımda satın alma oranını aşağı yukarı böyle olduğunu gördüm, sektöre göre değişebilir. Eğer bilet satımıyla ilgilendiyseniz sizin de bir satış oranınız oluşmuştur mutlaka.

Hedef kelimede satın almak istediğiniz web sitesinin durumunu, organik ve reklam yönlendirmelerinden gelen kullanıcı sayısını, reklam maliyetini analiz ederek karar vermeniz lazım. Benim bir operasyonu satın almadan önce en fazla dikkat ettiğim konu analizlerde elde ettiğim kâr beklentisinin siteye ödeyeceğim tutarı 36 ayda amorti edip etmeyeceğidir. Aslında bu eski tüccarlarda 12 aydır ama internet sizde taktir edersiniz ki sabır gerektiren bir mecra.

İncelemelerinizi yapın, eğer kendini 36 ayda geriye kazandıracağına inanıyorsanız alın derim. Burada bir önemli nokta da kâr beklentisi kesin kâr değildir, bu yüzden ciddi risk almış olacaksınız bu nedenle raporları incelerken, hamasi veya duygusal davranmayın.
biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

Yazarım desem neyi yazdığımı, doktorum desem neyi iyileştirdiğimi nereden bileceksin?
wmaraci
wmaraci

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Hiçbir içerik olmayan siteye bile 200$ veriyor isteyen varsa 150$ satarım ben siteyi :) Bir başka kullanılmayan domainm içinde $ 476,152 diyor sistem Bu çıkan sonuçların %50 ucuzuna veririm ben siteleri
biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al