wmaraci reklam

Slogan: Hayvanlar NET Peki İnsanlar?

17 Mesajlar 1.797 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
Merhaba sevgili WmAracı üyeleri, sosyal medya üzerinde yeniden reklam çıkmak istiyorum fakat bu sefer ki reklamım "Hayvanlar NET Peki İnsanlar?" olsa, çok fazla olumsuz yorum toplar mıyım?

Geçmiş zamanda bir Kanarya sitem vardı. Facebook'ta reklam çıkmıştım "Kuşu Ötenlerin Sitesi" diye. Birçok komedi platformunda reklamını yayınlamışlardı, bayağı da kişi geliyordu. Viral reklam anlamında sanırım o an başarıyı sağlamıştım diyebilirdim. Şimdi sosyal medya hesaplarında reklam çıkartmak için slogan arıyorum. Sizden ricam sizler de fikir sunsanız?
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
reklam

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Kuşu otenlerin sitesi baya iyiymiş 😂

'Tüm hayvanların buluşma noktası' da güzel tepki alabilir. Kedinin eline tablet verip bırakmışlar 😁

ersa111 ersa111 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 0 / 90
  • Ticaret 7, (%100)
Kuşu Ötenlerin sitesi güzel başlık :)

Escalous insanlar pek anlamaz onu ama :)

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Öncelikle dünden beri siteniz ile karşılaşıyorum ve her gördüğümde köpeğim aklıma geliyor onu özlüyorum :) çok güzel, amacına uygun bir site olmuş. Tebrik ederim :)

"Hayvanlar NET Peki İnsanlar?" sloganı pek uymaz bence. Biraz daha ürün satışı yapan sitelerin akılda kalıcı olması için ürettiği bir sloganı andırıyor sanki. Gördüğüm kadarıyla siz ürün satışı yapmıyorsunuz.

Tabii aklıma yaratıcı bir slogan henüz gelmedi fakat şöyle bir şey olabilir mi; forumda popüler olmaya aday konuları reklam verseniz? "Köpeğimin adı sizce ne olsun?" "En ucuz köpek maması hangisi" "İşte kanseri yenen köpekler" gibi üyelerinizin açtığı ilgi çekici konular trend olmaz mı :)
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

sworks adlı üyeden alıntı

Öncelikle dünden beri siteniz ile karşılaşıyorum ve her gördüğümde köpeğim aklıma geliyor onu özlüyorum :) çok güzel, amacına uygun bir site olmuş. Tebrik ederim :)

"Hayvanlar NET Peki İnsanlar?" sloganı pek uymaz bence. Biraz daha ürün satışı yapan sitelerin akılda kalıcı olması için ürettiği bir sloganı andırıyor sanki. Gördüğüm kadarıyla siz ürün satışı yapmıyorsunuz.

Tabii aklıma yaratıcı bir slogan henüz gelmedi fakat şöyle bir şey olabilir mi; forumda popüler olmaya aday konuları reklam verseniz? "Köpeğimin adı sizce ne olsun?" "En ucuz köpek maması hangisi" "İşte kanseri yenen köpekler" gibi üyelerinizin açtığı ilgi çekici konular trend olmaz mı :)

Yazmadan edemeyeceğim, harika bir fikir.

Tevfik hocamın yerinde ben olsaydım böyle bir konuyu ele alırdım kesinlikle. Hayvan sitesine sloganlı reklam kitle getirir mi getirmez mi o tartışılır ama kedimin ismi ne olsun gibi bir şey kesinlikle kitle getirir. Cevap vermek isteyen bir çok ilgili kişi foruma gelecektir ve muhtemelen kalıcı bir üye olacaktır.

Bence en iyi konu türü reklam; köpeğimin ismi çok mu saçma olmuş? Gibi başlıklardan oluşan konular.

Hem meraklısı gelecektir, hemde cevap vermek isteyen.

Bu arada sitenize masaüstü platformdan göz attım gerçekten güzel olmuş.

MyBByi çok seven birisiyim. Ama hayvanlar.net sitesindeki eski hali pek kullanıcıya hitap etmiyordu. Bu şekilde tamamıyla kullanıcıya hitap eden, potansiyelli bir site olmuş. Eminim ki siteniz bayağı büyüyecektir. Başarılar dilerim.

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)

Escalous adlı üyeden alıntı

Yazmadan edemeyeceğim, harika bir fikir.

Tevfik hocamın yerinde ben olsaydım böyle bir konuyu ele alırdım kesinlikle. Hayvan sitesine sloganlı reklam kitle getirir mi getirmez mi o tartışılır ama kedimin ismi ne olsun gibi bir şey kesinlikle kitle getirir. Cevap vermek isteyen bir çok ilgili kişi foruma gelecektir ve muhtemelen kalıcı bir üye olacaktır.

Bence en iyi konu türü reklam; köpeğimin ismi çok mu saçma olmuş? Gibi başlıklardan oluşan konular.

Hem meraklısı gelecektir, hemde cevap vermek isteyen.

Bu arada sitenize masaüstü platformdan göz attım gerçekten güzel olmuş.

MyBByi çok seven birisiyim. Ama hayvanlar.net sitesindeki eski hali pek kullanıcıya hitap etmiyordu. Bu şekilde tamamıyla kullanıcıya hitap eden, potansiyelli bir site olmuş. Eminim ki siteniz bayağı büyüyecektir. Başarılar dilerim.

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuzdan dolayı. Aynen mybb güzel bir yazılım fakat tatmin etmiyordu açıkçası. Bizler de xenforo lisansı alarak bu projeye adım atalım dedik :)

Dilerseniz WmAracında 3 Aylık Premium Gümüş Üyelik Çekilişimize de katılabilirsiniz. https://wmaraci.com/forum/cekilisler-and-yarismalar/3-aylik-premium-gumus-uyelik-kazanma-cekilisine-sizde-buyrun-hayvanlarin-acilisina-ozel-561509.html

sworks adlı üyeden alıntı

Yavaş yavaş o başlıklara geleceğim, çok doğru söylüyorsunuz. Google en çok tartışmaları (yorumları) seviyor, tabii özgün yorumlarda tadından yenilmez. :)

Dilerseniz WmAracında 3 Aylık Premium Gümüş Üyelik Çekilişimize de katılabilirsiniz. https://wmaraci.com/forum/cekilisler-and-yarismalar/3-aylik-premium-gumus-uyelik-kazanma-cekilisine-sizde-buyrun-hayvanlarin-acilisina-ozel-561509.html

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)
Benim sloganımı kullanabilirsin. Hayvanlar net, insanlar net değil abi :)

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
AdaletinSesi açıkçası benim aklımda da bu var ama çok eleştiri alabilirim diye düşünüyorum :)

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Malum seçim yaklaşıyor, gündem seçim, kullanın derim.

"Hayvanların oy hakkı olsun, hayvanlar.net !"
"Sokak hayvanları için belediye başkanı, hayvanlar.net!"
"Hayvanlar kadar değerimiz yok mu? Hayvanlar.net"

Geçti ama
"8 Mart Dünya emekçi dişi hayvanlar günü hayvanlar.net!"

Ankanew Ankanew Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek O artık Bir işsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 59 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Hayvanları besleyin, hayvanları yemeyin
Hayvanları kurtar, onlarda seni kurtaracaklar
Hayvanlara saygı duy Hayvanları koru!
Eşini Sev Hayvanları koru
:))

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al