wmaraci reklam

Smm Sektörü Bitiyor mu, Geçici mi ?

37 Mesajlar 3.448 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

LocalSeo LocalSeo Platin Üye Kimlik Onayı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tarih
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 204 / 294
  • Ticaret 8, (%100)
Her şirket zaman zaman güncelleme yapar. O şirketten beslenen şirketler de bir sallantıdan sonra düzlüğe çıkar.
scartz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

korkmazzz adlı üyeden alıntı

Nerdeyse herkes kapanmasını istemiş garip ben 6 yıldır bu işi yapıyorum geliri mi buradan kazanıyorum. Şöyle düşünüyorum acaba kendi gelir kapılarının başına böyle birşey gelse kapanma riski olsa kapansın hiç üzülmem diyebilecekler mi ? Tabi ki demeyecekler hatta forumda konu açıp ağlayacaklardır. Emin olun instagram o beğeni gizleme olayını da yapmayacaktır kendi topuğuna sıkar. Bunu yapmak için ne kadar zamandır uğraşıyor bilgim yok ama nerdeyse sistemlerinin çoğunu değiştirmek zorunda keşfet sekmesi ne olacak kalkacak mı ? İnsanların karşısına beğeni oranı ile çıkartığı postları neye dayanarak çıkaracak ? Bu şekilde devam edebilir nedenler şuan kanada da test ediliyor bize veya farklı ülkelere gelirse tepkilerin fazla olacağını düşündüğüm için kaldıracaklardır.

iyi forumlar.

Sektördeyim bende 3 yıldır hocam, iyi müşterilerim var aylık geçimimi bu şekilde sağlıyorum. Ama son 1-1.5 aydır telefona yetişemez oldum, hep bi hakaret ve telefon tacizine mağruz kalıyorum. Sektörden çekilsem mi, çekilmesem mi bilemedim.

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
Bu kadar çok ************** panel varken hiç üzülmem umarım herşey doğalı ile kalır bu forumdan en az 6 tane panel ile çalıştım çoğu burada reklam bile vermiş fakat hiçbiri dürüst çalışmıyor.
81137

kişi bu mesajı beğendi.

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Sektördeyim bende 3 yıldır hocam, iyi müşterilerim var aylık geçimimi bu şekilde sağlıyorum. Ama son 1-1.5 aydır telefona yetişemez oldum, hep bi hakaret ve telefon tacizine mağruz kalıyorum. Sektörden çekilsem mi, çekilmesem mi bilemedim.

Vtcam

Selamlar, eğer hakaret ve taciz telefonlarını özellikle rakipleriniz tarafından alıyorsanız direk şikayette bulunun. Hiç çekinmeyin. Sitenizde de bunu açık bir şekilde belirtin. Bu işlerin çocuk oyuncağı olmadığını öğrensinler.

Sizi bu şekilde rekabetten düşürmelerine izin vermeyin. Tabi şuanda işleriniz iyiyse ve sırf bu yüzden rekabetten çekilmeyi düşünüyorsanız diye size böyle bir öneride bulunmak istedim.

Saygılarımla ..
orderinn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

Vtcam

Selamlar, eğer hakaret ve taciz telefonlarını özellikle rakipleriniz tarafından alıyorsanız direk şikayette bulunun. Hiç çekinmeyin. Sitenizde de bunu açık bir şekilde belirtin. Bu işlerin çocuk oyuncağı olmadığını öğrensinler.

Sizi bu şekilde rekabetten düşürmelerine izin vermeyin. Tabi şuanda işleriniz iyiyse ve sırf bu yüzden rekabetten çekilmeyi düşünüyorsanız diye size böyle bir öneride bulunmak istedim.

Saygılarımla ..

Hakaret ve tacizleri müşteriler yapıyor hocam. Beğeni gelmedi diyip duruyorlar, anlatamıyoruz laf

AllyBey AllyBey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 60 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
adam sizi arayıp tebrik mi etsin ne bekliyosunuz? parasını vermiş ürün gelmemiş. İnstagram panelleri engelliyor o adamın umrunda olur mu? sorun varsa satmayacaksın ürünü o kadar.

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

Vtcam

Saygılarımla ..

AllyBey adlı üyeden alıntı

adam sizi arayıp tebrik mi etsin ne bekliyosunuz? parasını vermiş ürün gelmemiş. İnstagram panelleri engelliyor o adamın umrunda olur mu? sorun varsa satmayacaksın ürünü o kadar.

Sistem çalışırken satın alanlardan bahsediyorım, iade edeyim diyorum yok hizmet istiyoruz diyorlar
orderinn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al