lostyazilim

Sosyal İçerik Portalı

13 Mesajlar 1.968 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Klavuzer Klavuzer O GEMİ BİR GÜN GELECEK Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Uzun zaman önce başladığım sosyal içerik sitemde uzun zamandır içerik girmiyorum. Aktif olarak yönettiğim zamanlarda gayet iyi hiti vardı. Hatta şuan bile fena olmayan bir ziyaretçisi var.

Sizce devam ediyim mi yoksa geliştirdikten sonra tekrar mı başlayım? Fikirleriniz nedir arkadaşlar?

http://sosyoid.com/

wmaraci
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1905
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Eğer sabit bir ziyaretçiniz varsa kesinlikle devam etmenizi öneririm. Siteye kısaca baktığımda tasarım gerçekten güzel. İçerik konusunda kendiniz yazıyorsanız daha ilginç ve ilgi çekici yazılar yazmanızı, editör ile çalışacaksanız da iyi bir ücret vererek kaliteli içerikler üreterek güzel yerlere geleceğini söyleyebilirim.

manaman007 manaman007 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 28 / 30
  • Ticaret 19, (%100)
Tema özel tasarım mı hocam? Eğer satılıksa linkini öğrenebilir miyim?

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

Phantaso adlı üyeden alıntı

Eğer sabit bir ziyaretçiniz varsa kesinlikle devam etmenizi öneririm. Siteye kısaca baktığımda tasarım gerçekten güzel. İçerik konusunda kendiniz yazıyorsanız daha ilginç ve ilgi çekici yazılar yazmanızı, editör ile çalışacaksanız da iyi bir ücret vererek kaliteli içerikler üreterek güzel yerlere geleceğini söyleyebilirim.

Var hocam şuan sabit bir ziyaretçim var. Galeri ve test konularını kendim hazırlıyorum. Haber kategorisinde ise sadece teknoloji ve oyun türünden içerikleri paylaşıyorum. Sadece haber içerikleri bu 2 türde ve büyük haber sitelerinden alınıyor. (sdn, wetekno, dh gibi.) Güzel tavsiyeniz için teşekkür ederim. Devam etsem güzel yerlere gelebilir diyorsunuz yani.

manaman007 adlı üyeden alıntı

Tema özel tasarım mı hocam? Eğer satılıksa linkini öğrenebilir miyim?

Özel hocam.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1905
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Haber sitelerinden alınan haberleri özgünleştiriyor musunuz yoksa direk olarak mı paylaşıyorsunuz. Bu gibi siteler genel olarak ekip ile yönetilmesi gerekmektedir. Tek kişi ile olmaz. Ücretli olarak editör ya da yazılar almanızı öneririm. webtekno gibi sitelerden alınan haberler kesinlikle özgün bir şekilde yayımlanması gerekmektedir. Aksi halde site altyapısı büyük zarar görebilir.

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

Haber sitelerinden alınan haberleri özgünleştiriyor musunuz yoksa direk olarak mı paylaşıyorsunuz. Bu gibi siteler genel olarak ekip ile yönetilmesi gerekmektedir. Tek kişi ile olmaz. Ücretli olarak editör ya da yazılar almanızı öneririm. webtekno gibi sitelerden alınan haberler kesinlikle özgün bir şekilde yayımlanması gerekmektedir. Aksi halde site altyapısı büyük zarar görebilir.

Yok hocam olduğu gibi alınıp yayınlanıyor ve sitenin altına kaynak olarak ekleniyor. Mesela ''Facebook sayfa tasarımında büyük değişikliğe gitti'' tarzı bir haberi sadece başlıkta değişiklik yapıyoruz. İçerik tamamen aynı olarak alınıp kaynak belirtilerek yayımlanıyor. Site altyapısı ne gibi bir zarar görür acaba? Kopya içerik olarak mı tanınmasından söz ediyorsunuz? Şimdi hocam kendim teknoloji ve oyun kategorisinde içerik üretebilirim özgün.

• Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1905
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Aynen kopya içerikten bahsediyorum. Artık eskisi gibi kaynak göstermek işe yaramıyor. Google insanların gözüne bakmadan siteleri ya spama düşürüyor ya da sıralamalarını düşürerek yerle bir ediyor.

Piedra Piedra WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 96 / 118
  • Ticaret 6, (%100)

Klavuzer adlı üyeden alıntı

Var hocam şuan sabit bir ziyaretçim var. Galeri ve test konularını kendim hazırlıyorum. Haber kategorisinde ise sadece teknoloji ve oyun türünden içerikleri paylaşıyorum. Sadece haber içerikleri bu 2 türde ve büyük haber sitelerinden alınıyor. (sdn, wetekno, dh gibi.) Güzel tavsiyeniz için teşekkür ederim. Devam etsem güzel yerlere gelebilir diyorsunuz yani.

Özel hocam.

Neresi özel hocam ?
https://codecanyon.net/item/buzzy-news-viral-lists-polls-and-videos/13300279
satışı burada mevcut

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

Aynen kopya içerikten bahsediyorum. Artık eskisi gibi kaynak göstermek işe yaramıyor. Google insanların gözüne bakmadan siteleri ya spama düşürüyor ya da sıralamalarını düşürerek yerle bir ediyor.

Anladım hocam. Peki böyle bir site için özgün olarak sadece teknoloji ve oyun kategorisinde içerik üretsem etkisi olur mu? Özel bir yazılım olduğu için seo olarak iyi değil. Wordpress kurulu bir teknoloji sitesi kadar etkili olur mu?

Ek Olarak:

Özelleştirildi yani :) Ayrıca şuan sıfırdan kodlanıyor. Başlangıç olarak bunla devam edilecek daha sonra sıfırdan kodlanan sisteme geçilcek.

• Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1905
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
SEO konusunda destek almanızı öneririm. Teknoloji ve Oyunun yanında Galeri haberleri de üretmeniz daha iyi olur. En azından galeri haberleri daha ilgi çekici oluyor teknoloji ve oyuna göre
Klavuzer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al