Olay yine facebook ve twittera gitti ya pes:)
Onlar sosyal medya siteleri ve tc olarak sayısız davaları var ve olay tazminat ve siteyi kapatmaya kadar gidiyor twitter suçu ve suçluyu övmek hususunda hesapları bloke etmedi diye kaç kere kapatildi biliyorsunuz.

Ama siz direk tacizcileri konu alan birilerinin aslı olan yada olmayan şekilde hukuki delili olmadan teşhirci tacizci diye deşifre edileceği bir ortam yapacağım diyorsunuz.

Facebook ve twitter ile aranızda kocaman fark farkında mısınız?

Adam pkk propogandası yapıyor birisi savcılığa suç duyurusu açıyor sayfa kapatılması konusunda mahkeme kağıt yolluyor twitter kapatmazsa site erişime kapatılıyor ve mahkeme süreci gelişiyor pkk terör örgütü kanunlarımızda ama sizin tacizci dediğiniz daha suçu ispat edilmemiş bir vatandaş yine kocaman bir fark var

Ama siz ahmet mehmet yada her hangi birisini delil ispat olmadan delil olmadan suçlu diye deşifre edemezsiniz yetkiniz yok hakkınızda yok buna diyorum siz nereden emin olacaksınız o kişiye iftira atılmadigina az mantıklı düşünün diyorum. Kişi delil sunarsa ona ancak yol gösterip savcılığa gitmesini önerebilirsiniz ki bu olayda tehlikeli

Tacizci dediğiniz tacizci olmadığını ispat ederse karşı dava açarsa sonra beni taciz etti diyen kişi bu site sahipleri bana verdikleri rehabilitasyonda tenkitlerde bunları bunları dedirtiler zorladılar falan filan diye ifade verip çarkta ettimi tadından yenmez davalarda insanlar gidişata göre ne ifadeleri değiştiriyorlar şaşar kalırsınız.

Kurtulamazsınız diyorum ama ışte bir müsibet bin nasihatten iyidir boşuna dememiş atalarımız
Dediğim gibi bir olay gerçekleşirse o zaman dersiniz nereden girdim bu işe dertsiz başımı derde soktum dersiniz