wmaraci reklam
lidertakipci

Sosyal Site Proje

4 Mesajlar 596 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Bilbaz Bilbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 63 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar,aklımda bir fikir var ama kime sorsam tutmaz,facebook gibi diyor.Sizden de fikir alıp hayırlısıyla kararımı vermeyi planlıyorum.

Youtube'de eskiden en çok beğenilen yorumlar en üstte tutuluyordu.Bu özellik öyle güzeldi ki,bazen youtube de videoyu açtığımda videoyu izlemeyi bırakıp yorumları okuyup gülüyordum.

Keşke bu facebook'daki grup olayında da olsa dedim.Aklımda da bi anda şöyle bir fikir geldi.
Olay şu,seçtiğin gruba katılıyorsun.Diyelim ben kertenkele dizisini izliyorum açıyorum kertenkele adında grup arıyorum,yokmu kendim açıyorum adam topluyorum durum atıyorum.Ardında youtube'deki gibi en çok beğenilen durumlar direk en üstte sıralanıyor.Eğer adam görmek istemiyorsa filtrelemeden hepsini gör butonuna basıyor hepsini görüyor.Ama olay en başta min. 2 max 4 en çok beğenilen durum olması.Böylece insanlara bi hedef vermiş oluyorum.

Gruba girerken mesela gruptaki kişi sayısına göre mesela 10 kişi varsa en az 2 kişinin gruba katılsın onayı vermesi gerekiyor.Yani yönetici yok spam reklam kötü mesaj falan atan varsa altta bana haber verme butonu olcak basıp rapor vericek eğer kötü birşey varsa ben sistemden şutlıycam üyeyi.

Sizce facebook'a mı benziyor ? Lütfen açık olun.Ona göre başlatıcam projeyi.

wmaraci
reklam

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
açıkçası ben de tutacağını düşünmüyorum hocam. facebook ve benzerleri dururken neden insnalar günlük maximum 10 üyenin online olacağı bir sitede paylaşımda bulunsunlar? çok zahmetli büyük yatırım gerektiren ama bu yatırımdaki masrafları karşılamayacak bir proje. tutması gerçekten çok zor sosyal medya sektöründe

bugrahanisbakan bugrahanisbakan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 59 / 108
  • Ticaret 6, (%100)
Cezmikalorifer tarzı bir site yapmak istiyorsanız bana ulaşın.İlgilenirim derseniz.Çok uygun fiyata devredebilirim.

Bilbaz Bilbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 63 / 48
  • Ticaret 1, (%100)

bjlkl adlı üyeden alıntı

açıkçası ben de tutacağını düşünmüyorum hocam. facebook ve benzerleri dururken neden insnalar günlük maximum 10 üyenin online olacağı bir sitede paylaşımda bulunsunlar? çok zahmetli büyük yatırım gerektiren ama bu yatırımdaki masrafları karşılamayacak bir proje. tutması gerçekten çok zor sosyal medya sektöründe

Hocam paylaşım yapma olarak düşünmeyin.Twitter misali olucak bu site.İstediğin konu hakkında insanları bir grupta toplayıp tartışabilceksin.Ben sadece insanların grubun konusu hakkında düşüncelerini sürekli olarak paylaşabileceği bir ortam yapmak istedim.

bugrahanisbakan adlı üyeden alıntı

Cezmikalorifer tarzı bir site yapmak istiyorsanız bana ulaşın.İlgilenirim derseniz.Çok uygun fiyata devredebilirim.

Yok hocam teşekkürler.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al