wmaraci reklam

Sosyal video agi icin video cekebilecek kullanicilar bulmak

26 Mesajlar 1.563 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yazar21 yazar21 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek site editörü
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 41 / 17
  • Ticaret 5, (%60)
hocam uygulamanıza talibim pm attım ama kutunuz dolu

wmaraci
reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
yazar21 pm kutumu bosalttim buyrun

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

MehmetFazilK adlı üyeden alıntı

Merhaba tavsiyem öncelikle uygulama üzerine yoğunlaşın fikir olarak çok hoş ama tasarımsal olarak zayıf kaldığını düşünüyorum. Daha kurumsal olmaya çalışın. Sade bir arayüz yapın. Google Play'deki görselleri düzeltin çok çirkin duruyorlar. Ayrıca proje bir hikaye katın insanlar neden kullansın neden fenomen olmak istesinler vb. Ve olmazsa olmaz app store de bir uygulama çıkarın çünkü genç kesimin bir çoğu i phone da kullanıyor. Ondan sonra özellikle instagram üzerinden sosyal medya çalışması yapabilirsiniz para harcayamam derseniz tamamen emek olarak aylar içinde uygulamanıza güzel bir kitle çekebilirsiniz. Komik bulduğunuz cevapları falan paylaşın. Böyle şeyler ha diyince olacak şeyler değil instagram hayatımıza birden girdi ancak girene kadar ne yollardan geçti.

Uygulamanin gorsellerini duzenledim hocam bunlarda mi basarisiz olmus dikkat edip diger medya aglari gibi renkleri kullandim. Biliyorum reklam olmadan olmuyor ama reklam butcem suan yok iphone icin belirli bir kitle yakaladigimizda girecektik ios yazilimina.

Hikayeden kastiniz nedir mesela hocam aklinizda birsey var mi ?

Tasarim icin 2. Guncellemede buyuk tasarimsal seyler gelecek ozellikler falan ama bunun icin bir kitle kazanmak istedim sanirim guncellemeyi yayimlayacagim bu gidisle

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Kitle sizi ilk tanıştığı halle tanır eğer elinizde tutmak istiyorsanız onlara güzel bir ürün sunmanız lazım bu işte sadelik çok önemli olabildiğince sade ve düz bir tasarım kullanın. Ayrıca logo üzerinde de çalışmanız gerekiyor daha profesyonel durmalı gene minimalist bir çalışma sizi ileri taşıyacaktır. İos için düşünceniz öyleyse ertelenebilir ancak android için o profesyonelliği yakalamanız lazım. Reklam bütçesine gelince de dediğim gibi scorp bunu çok iyi yapıyor diğer sosyal medyaları çok aktif kullanarak kitle çekiyor sizde onlar gibi sadece emek ile aylar içinde bir kitle elde edebilirsiniz. Komik cevapları, farklı cevapları özellikle instagramda paylaşabilirsiniz. Anladığım kadarıyla uygulamanız ask.fm'in videolu hali gibi şundan yararlanabilirsiniz instagrama bana sor özelliği geldi ancak metin olarak cevap veriyorsun ve anonim değil bu özelliği ön plana çıkararak insanlara soru sordurtabilirsiniz ayrıca takip ettiğin kişilerin veya herkesin paylaştığı herkes tarafından görünebilir bir akış içinde olursa çok büyük artı olur. Piyasada çok büyük ikini rakibiniz var biri papillon tarzı bir ismi olan türk uygulaması ve google'ın bir uygulaması bir araştırın derim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Hocam indirdim şimdi uygulamanizi.
1. Logo degismeli bence
2. Test user ve sessiz bir kaç paylaşım var onların silinmesi lazım acilen.
3. 5-10 soru cevap paylaşımını siz yapın. Daha sonra çevrenizde bayan arkadaslarinizdan rica edin öncelikle onlar paylaşım yapsın. Yoksa eğer ücretli olarak 15-20 belki daha fazla bayan kullanıcı ayarlayın. Mesela forumda ki para kazan kısmına konu açın 5 video ekleyen bayan kullanıcıya 20 tl ödenecek gibisinden fiyatı siz belirleyin. Ondan sonra sağlam bir reklam. bu iceriklerle ınstagramda yapın reklamı gerisi gelir diye düşünüyorum.

falcaoyusuf falcaoyusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 0 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Uygulamanın içeriği nedir acaba ? Musical, scorp tarzı uygulama mı ?

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Evet aslinda, uygulamada kullanicilar size soru soruyor ve sizde bu sorulara videolu cevaplar veriyorsunuz suan instagramda yapilmak istenen ama siyah ekrana yazi yazilarak gecistirilen ozellik gibi

incimsi01 incimsi01 haberlik.online Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad V** U**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 42 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam bölge neresi burda sosyal medya uzerinden buyuk bi toplulugum var beraber gidip cay esliginde yapabiliriz bunu cevreye biraz motive edici bi konusma ile halledilir bu aralar depresyon modunda olduğum için çılgınlıklar yapacak arkadaşlar arıyorum dilenci kiligina girip zabitalara bile indirttirebilirim oyle bi potansiyel bendeki 😂😂

oguzmeteTR oguzmeteTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 164 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Ortaklık düşünür isen sosyal.medya hesaplarmdan üye çekebilirim 52k insta ve 64k youtube kanalım var

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

oguzmeteTR adlı üyeden alıntı

Ortaklık düşünür isen sosyal.medya hesaplarmdan üye çekebilirim 52k insta ve 64k youtube kanalım var

Hocam youtube sanirim isimizi hayli ile gorecektir %49 kar ve zarar icin kabul ederseniz pm gonderiniz. Ek olarak zararda reklam giderleri sunucu giderleri ve yazilimsal giderler olacaktir Ortak arayisim vardi sosyal medyada güclu. Toplulugu olan.

incimsi01 adlı üyeden alıntı

Hocam bölge neresi burda sosyal medya uzerinden buyuk bi toplulugum var beraber gidip cay esliginde yapabiliriz bunu cevreye biraz motive edici bi konusma ile halledilir bu aralar depresyon modunda olduğum için çılgınlıklar yapacak arkadaşlar arıyorum dilenci kiligina girip zabitalara bile indirttirebilirim oyle bi potansiyel bendeki 😂😂

Hocam hiloo bu isler icin uretilmedi daha cok soru cevap tabanli bir sosyal ag uygulamasidir. Soru cevap tarzinda video cekecek kullanicilar bulursaniz yukarida oguz hocama yazdiklarim size de gecerlidir.

Oguz hocam kabul etmezse sizin ile calisabiliriz yada payi 3 e boleriz %32 ortaklik ile yolumuza devam ederiz ben uygulamanin tutacagina eminim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al