wmaraci reklam

Taklitlerim Artmaya Başladı Sanki ?!? :D

4 Mesajlar 706 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Herkese merhabalar arkadaşlar. Knıght Online ve benzeri MMORPG ve farklı oyunların videolarını çekmeye başlayalı bunu övünmek için değil de bunun bana yararı olur mu zararı olur mu bunları tartışmak için böyle bir konu açtım yanlış anlaşılmasını kesinlikle istemem. Birazdan kanalımda önerilen diğer kanalları göstereceğim fakat bunların içerisinde bir kanal var ki içerikleri incelediğinizde yöntemleri hatta neredeyse anlattıklarımı arkadaş birebir anlatıp çekmiş diyebilirsiniz. Tabi şimdilerde biraz daha güncel fakat eski videolarından benim yöntemlerimi birebir anlatmış ve 1 videosunda benden fazla hit bile toplamış diyebilirim :D Kötülemek değil de zoruma gitmedi de değil tabi ki taklitler aslını yüceltir ve bu saatten sonra beni kolay kolay bu alanda geçebilecek bir kanal tanımıyorum bu alanda (Dermişim) Egom tavan yaptı gece gece şaka şaka :D Şöyle bir resimle anlatayım olayı.

Yani daha bu ve benzeri 5 6 kanal daha açılmış fakat içlerinde en iyi seyreden kanal bu 300 aboneyi geçmiş durumda ve 126.000 hit almış Allah daha da arttırsın diyorum :D Ve yaklaşık 30 35 videosu var arkadaşın ama benim zoruma giden bir noktada yahu anlatıyorsun bari bir kaynak belir dimi ama...

Bana gelirsek 129. Videoyu az önce yükledim :D 1386 Abone 416.264 hit

Şimdi asıl olaya gelelim arkadaşlar. Bu tarz kanalların açılması benim işime yarar mı ya da zararıma olur mu ? Lütfen boş yorum yapmayalım ne kendimi övmek adına açtım bu konuyu ne de başka kanalları kötülemek adına sadece bu konu hakkında varsa fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. TÜM WMA ÜYELERİNE SAYGILARIMLA... #AsosyalCoder

Sosyal olan her şey.
wmaraci
reklam

nuktoprak nuktoprak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 72 / 69
  • Ticaret 28, (%100)
Rekabet en buyuk itici guctur, akisina birak. Yararina bu sekilde olur, zararina hic bir sey olmaz.

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)
Knight online oynayan kaldı mı :D

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

nuktoprak adlı üyeden alıntı

Rekabet en buyuk itici guctur, akisina birak. Yararina bu sekilde olur, zararina hic bir sey olmaz.

Anladım hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim

Ek Olarak:

Winston adlı üyeden alıntı

Knight online oynayan kaldı mı :D

Oynayandan ziyade oyunu seven çok haliyle izleyicisi de çok çılgın rakamlarda diyebilirim :D

Sosyal olan her şey.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al