wmaraci reklam

Tanıtım Yazısını Nerden Almalıyım ?

6 Mesajlar 576 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

korkmazzz korkmazzz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 0 / 72
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba,

Arkadaşlar biliyorsunuz takipçi sektöründe seo pek işe yaramıyor. Genelde herkes hacklink ve backlink alarak 1. sayfalara geliyor. Ben hacklink almak istemiyorum backlink alıcağım ancak hangi sitelerden almalıyım. Web Sitemizi alt kısıma bırakıyorum inceleme yapıp dönerseniz sevinirim.

www.takipcisatinal.co

Teşekkürler, iyi forumlar.

wmaraci
reklam

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
korkmazzz Sosyal medya üzerine yazılar yazan bir blog sitesinden veya sosyal medya sitelerinden backlink satın alabilirsin.

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
kategoriniz ne ise google aramada ilk iki sayfada çıkan siteler ile iletişime geçmeniz en doğrusu olabilir.
karşılıklı olarak bir şeyler yapabilirsiniz.

• Üyelik 18.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 0 / 72
  • Ticaret 6, (%100)
CoaX Hocam genelde 1. sayfada olanlar vermiyor 3. 4. olanlar da vermiyor. Yakın arkadaşlarım bile vermiyor :) Yani takipçi sitelerine yakın siteler arıyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
o zaman makalelerimizi besmele ile yazmaya başlıycaz ve sadakallahülazim diye yayımlıycaz :)

Artık ilerlemek o kadar zorlaştı ki, site içi sağlığın ne oranda iyi olursa olsun sitenin google gözüyle nasıl görüldüğü çok önem taşıyor.

Bunların en başında sitenin yaşı, İndex sayısı, Hemen index alması, Site hızı geliyor.
Tabi artık hit getirisinin yüzde ellisinden fazlası mobilden geldiği için bu konu hakkında konuşmuyorum bile.

En nihayetinde yeni bir site ile işe başlayanlara tavsiyem en az 2 ay sonra hit bekleyin ve kelimelerinizi bu aylardan sonra gözlemlemeye başlayın.

ilk 2 aylık süre zarfında her gün en bir tane seo uyumlu özgün makale ve doğru yapılandırılmış bir tema ile seoya gereksinim duyan eklentiler ile kalenin inşasına başlanması gerekiyor.

Çünkü google bir siteye öncelik olarak değer verirse sizin bu siteyi geçmeniz mümkün olmayacaktır.İlk 10 sayfada görünmek zor değildir fakat hit için gerekli olan ilk 2 sayfadır.

daha fazla yazmak isterdim ama sonuç olarak bir başlığa yorum yapıyorum :)

• Üyelik 18.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 0 / 72
  • Ticaret 6, (%100)
CoaX Çok doğru yazmışsınız :) Sitem daha 2 2.5 Aylık ancak hit alıyorum zaten daha önceki sitemi kapattım her yerden banlanmıştı :) Temiz bir başlangıç yaptım. Seo uyumlu makale satın alabilirim yazamam hiç bilgim yok çünkü ancak bu işleri bilmeyen adam yazdığı zaman ortaya saçma sapan cümleler çıkıyor. Siz bu sektör ile ilgili yazabilirseniz çalışmak isterim sizinle. Tabi backlink hala ihtiyacım var. Sizce haber sitelerinden 6 aylık almam ne kadar doğru olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al