wmaraci reklam
lidertakipci

Teknoloj Ürünleri Tedarikçiliği Hakkında

4 Mesajlar 458 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SunTeknoSistem SunTeknoSistem MobilPlatforms Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yapay Zeka Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 108 / 132
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba Arkadaşlar

Bilgisayar Donanımları üzerine(ram anakart ekran kartı işlemci hdd vb ) bütün aklınıza gelen ürünleri sınırsız şekilde aldığım yer var adana da tabi .

Fiyatlarda İnternetteki gitti gidiyor hepsiburada n11 de satılan ürünlerle neredeyse aynı .

Ben opencart ile e ticaret sistemi kurup bu ürünlerle birlikte insanlara hem hazır web sitesini hemde satacağı bilgisayar ürünlerinin tedarikçiliğini yapmayı düşünüyorum .

Birisi e ticaret yapmak istedi hazır kurulu e ticaret sitesi ( domaini kendisi belirleyecek) ve o sitede binlerce ürün . Müşterisi satın aldığı an biz adanadan o adrese kargoya vericez. PayTr den tüm alınan sitelere sanal pos koyup site sahiplerinin sattığı ürünlerin bedelini alıp ettiği karı site sahibine göndermek vesaire sizce bu mümkünmü ? daha önce bu tür işlerle uğraşan oldumu ?

wmaraci
reklam

MertEren MertEren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 27 / 50
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam bu sistemin adı Dropshopping. Bunu yapan firmalar mevcut. Bilginize.

SunTeknoSistem SunTeknoSistem MobilPlatforms Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yapay Zeka Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 108 / 132
  • Ticaret 8, (%100)
MertEren inceledim şimdi evet benim bahsettiğim sistem bu ama başlangıc için 1400 tl talep etmiş , ben ücretsiz şekilde başlatıp ürünlerimi sattırıp satılan ürünlerden komisyon alırım . buda benim sistemin farkı olur :) teşekkür ediyorum Mert

MertEren MertEren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 27 / 50
  • Ticaret 2, (%100)
Yalnız size tavsiyem sizinde yıllık bir ücret almanızdır. Şimdi büyük düşünmek lazım. Atıyorum millet 1400 alır siz 800 alırsınız. Sonuçta siz bu insanlara ürün temin edeceksiniz,kargosunu takip edeceksiniz,gerekirse faturasını keseceksiniz. Ee.. bırakında onlarda size bir ücret ödesin. Siz müşteri büyük bir dertten kurtayorsunuz. Ürün satın almak yok, şirket açmaya gerek yok, depo masrafı yok, işçi masrafı yok. Ee.. bırakında bu hizmetinde bir karşılığı olsun :) Ayrıca siz zaten satılan ürünlerden kar ediceksiniz ayrıca atıyorum; siz %25 iskontolu alırken müşteriye %17 li sunarsınız. Ayriyetten bir kazancınız olur. Emeğinizin karşılığını alın. Ve 100 müşteniz olduğu zaman (varsayım) 100x800 ehh rakamı siz hesaplayın :) Artı satılan ürünlerdeki kar marjınız. Bir fikir verebildiysem size çok sevinirim. İyi forumlar.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al