wmaraci reklam

Teknoloji, bilim ve kültür sitesi

10 Mesajlar 827 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Crookier Crookier WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 25 / 11
  • Ticaret 6, (%100)
Şimdi olaya uzun zamandan beri makale yazmam ile giriyorum. Yazdığım makaleler genel olarak bilim sanat ve teknoloji üzerine, bende uzun zamandan beri bu konuların ağırlıklı olduğu bir wordpress tabanlı web sayfası açmayı düşünüyordum. Bu düşüncelerim bir vakit ölse de şu sıralar tekrar kıpırdanmaya başladı.

Benim sorum şu, ilk başlarda bu siteden bir gelir elde edemeyeceğimi biliyorum ama zaman geçtikçe bu belirttiğim konular üzerinden gelir elde edebilir miyim? Ekonomik açıdan bakarsak ilk başta site açıp kendime mi makale yazmalıyım yoksa 100 kelimesi 1,5 TL'den makale hizmeti sunmaya devam mı etmeliyim? Son dönemlerde Google'ın Adsense politikasının ne kadar değişken olduğu hakkında bir kaç şey duydum, bu da beni korkuttu açıkçası. İyi forumlar herkese :D

wmaraci
reklam

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Türkiye'de bilim ve kültür yazılarını hit almaz.Farklı kategorilere yönelip kendi sitenize yazabilirsiniz makale satmaktan çok daha iyi olucaktır.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

DarkJoueur DarkJoueur ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
Bana kalırsa makale satmanız daha iyi he bilim - kültür alanında hit almaz diye birşey yok eğer sadece bilim ve kültür ile ilerleyecek ve güncel olacaksanız o konu ile alakalı okuyucularında sevileceği bir blog tarzı olacaksa neden hit almasın. Ama ülkemize bakınca sadece haber sitelerinin yada haber bloglarının hit aldığını düşünüyorum.

Haberleri yazan çok ama hiç biri doğruluğu yada makalenin içeriğini önemsemiyor. Para, getirisi, hit vb. kazanç gibi konulara bakılıyorlar. Bana kalırsa severek ve isteyerek sabırla yapılan iş mutlaka tutulur. (Ama ZAMAN ve SABIR la.)
Crookier

kişi bu mesajı beğendi.

İçim dışım bir olsaydı, bana bakan seni görürdü.

• Üyelik 06.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 25 / 11
  • Ticaret 6, (%100)
Sıradan bir blog olmayacak, zaman ilerledikçe kendi inceleme videolarımı yapmayı düşünüyorum. Ayrıca makalelere kendi açımdan eğlenceli ve samimi bir şekilde anlatacağım. Piyasada çok motomot web sayfası var sonuçta.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Raxmw Raxmw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimcilik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Makale Yazarak Aslında Doğru Taktikle Yüksek Kazançlar Kaçınılmaz Olur Burada Size Verebileceğim Taktikler Şunlardır:

Öncellikle;
1- Ziyaretçi Odaklı Özgün Yüksek Kelime Sayısına Sahip Makaleleri İnternet Sitelerine Satmak
2- Kendinize Özgü Blog Veya Sitenizde Makaleler Yayınlayıp Ziyaretçi Trafiğinden Faydalabilirsiniz
Daha Detaylı Bilgi İçin İsterseniz
Buradaki Konuyu İnceleyebilirsiniz Tıklayın
Yada
Değerlendirme Yazımızada Bakabilirsiniz
İyi Çalışmalar.

McCOY35 McCOY35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Satış Destek
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Bana kalırsa vakit açısından sıkıntı yaratmayacaksa günde 5 makale yazabilme durumun varsa 2 sini kendi sitene gir diğer 3 ünü sat en azından site belli bir noktaya gelene kadar masrafları o şekilde çıkartabilirsin.

mccoy35.com

onaykeles onaykeles WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 283 / 103
  • Ticaret 33, (%100)
merhaba dostum

kargadergi.com adlı bir internet sitesi sahibiyim. teknoloji, kültür, sanat ve kısa zamanda espor da dahil bir çok konuda içerik giriyorum. Amacım yakında youtube özel içeriklerde oluşturmak.

şuan tek kişiyim yanıma birini daha arıyorum. ne dersin.?
Crookier

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 25 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

McCOY35 adlı üyeden alıntı

Bana kalırsa vakit açısından sıkıntı yaratmayacaksa günde 5 makale yazabilme durumun varsa 2 sini kendi sitene gir diğer 3 ünü sat en azından site belli bir noktaya gelene kadar masrafları o şekilde çıkartabilirsin.

Aslında gündelik satış yapıp aynı zamanda makalede yazabilirim kendime. Ne zaman web sayfamın geliri, yazdığım makalelerin üzerine çıkarsa o zaman web sayfasına daha fazla ağırlık vermeye başlarım. Okul olduğundan akşam 6 gibi evde oluyorum, kafada kalmıyor haliyle :(

sodem38 sodem38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 9 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Bence de bir web sitesi açın derim. Bilim kültürün yanına 1-2 kategori daha ekleyin. Günlük 1-2 yazı yayınlarsınız ve kendinizi güncel tutarsınız. Makale yazmaya devam edebilirsiniz.

Hakkınızda hayırlısı olsun.
Crookier

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 25 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

McCOY35 adlı üyeden alıntı

Bilim, teknoloji ve sanat asıl konular. Bunun yanında ilgilendiğim konular ile de bilgiler vereceğim, onedio tarzında da düşünebilirsiniz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al