wmaraci reklam
lidertakipci

Teknoloji Siteme Yeni Bir Bölüm

4 Mesajlar 565 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
İyi günler arkadaşlar,

Yaklaşık 2 senedir Mobil Teknoloji ağırlıklı bir siteye sahibim. Haber ve Makale kategorilerinin dışına bir bölüm açmak istiyorum.

Bu bölümün adı Editör Yorumu veya Blog olacak. Bu kategori altında 1 haftada olan irili ufaklı, haber olarak yazamadığım, teknoloji ve bilimle ilgili ufak bilgi ve kendi yorumumu içerecek. Yine bu kategori altında mesela o hafta içerisinde "Galaxy S8" duyurulduysa, yine telefon hakkın bilgi verip bilgi ve tecrübeme göre yeni teknolojileri yorumlayacağım... (İmzam da sitemin adresi mevcut)

Böyle bir bölüm açsam sizce ziyaretçilerin ilgisini çeker mi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde paylaşırsanız memnun olurum..

Not: Biraz sonra okula geçeceğim için yorumlarınızı cevaplayamaya bilirim. Okuldan dönünce hepsini teker teker inceleyeceğim....

wmaraci
reklam

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Şahsen diğer makaleleri uzun uzun okuyacağıma diğer özet şeklinde yazdığınız makalelerinizi okuyup, tecrübelerinizden yararlanırım. Yalnız kullanıcıların ilgisini çekmek için sitede blog kısmını baya bi ön plana çıkartmanız lazım.
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam,bende teknoloji sitesi sahibi olarak,objektif fikrimi sunmak isterim. Zira rekabet kaliteli rakiplerle güzeldir.

Objektif yorumum şudur.Yapmaya çakıştığınız şey bir nevi editörün yorumu,yani haftalık kçşe yazarlığı gibi diyebiliriz. Eğer kaleminize,daha doğrusu teknoloji alanında ki şahsi yorumlarınıza güveniyorsanız ya da günlük hayatta ki tespitleriniz ve fikirleriniz çevrenizde olumlu bir etki yaratıyorsa, durmayın açın köşenizi ve başlayın yazmaya hocam, umarım başarılı bir tespitte bulunmuş olursunuz
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

Stero0 adlı üyeden alıntı

Şahsen diğer makaleleri uzun uzun okuyacağıma diğer özet şeklinde yazdığınız makalelerinizi okuyup, tecrübelerinizden yararlanırım. Yalnız kullanıcıların ilgisini çekmek için sitede blog kısmını baya bi ön plana çıkartmanız lazım.

Hmm doğru söylüyorsunuz. Nasıl öne çıkarabileceğimi etraflıca düşüneceğim... Yorumunuz için teşekkürler bu arada :)

Ek Olarak:

cthax adlı üyeden alıntı

Hocam,bende teknoloji sitesi sahibi olarak,objektif fikrimi sunmak isterim. Zira rekabet kaliteli rakiplerle güzeldir.

Objektif yorumum şudur.Yapmaya çalıştığınız şey bir nevi editörün yorumu,yani haftalık köşe yazarlığı gibi diyebiliriz. Eğer kaleminize,daha doğrusu teknoloji alanında ki şahsi yorumlarınıza güveniyorsanız ya da günlük hayatta ki tespitleriniz ve fikirleriniz çevrenizde olumlu bir etki yaratıyorsa, durmayın açın köşenizi ve başlayın yazmaya hocam, umarım başarılı bir tespitte bulunmuş olursunuz

Teşekkürler hocam. yaklaşım 3 senedir dijital yayıncılıkla ilgilendiğim için irili ufaklı bir çok teknolojisi sitesi ile karşılaştım, inceledim. Sizin sitenizi de biliyorum. Bir çok defa ziyaret edip yazılarınızı ve site tasarımınızı falan incelemiştim.

5 senedir teknolojiyi, bazı amcaların siyaset takip ettiği gibi takip ettim. Nerede farklı bir şey varsa hemen hemen hepsini okumuş ve incelemişimdir. Bu sayede teknolojik gelişmeleri daha geniş bir perspektifte inceleyebilir ve yorumlayabiliyorum.. Yine de ilk yapmaya başladığımda biraz afallayacağım ancak ilerleyen süreçte daha iyi bir hal alacağına eminim... :)
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al