wmaraci reklam

temalink.com nasıl bir domain ve ne olur bundan?

10 Mesajlar 1.341 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

resif resif Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** V**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 23 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Böyle bir domain aldım yahoo nun bedava domain kampanyasındna site olarak ne çözümü sunabilirim bu domain üzerindne ilk aklıma backlink vs geldi ama backlink olayını bilmiyorum pek..

aklımdakiler
    tasarım dersleri

[LIST=2]
  • seo hizmetleri

• [/LIST][LIST=3]tema satışı
    [/LIST] tasarım hizmetleri vs.. size ne çağrışım yapıyor... kişisel portfolyo sitem olarak düşünmek itemiyorum, bana çok hızlı müşteri ve kazanç getirmesi gerek google da indexlenerek... ortaklık düşünen de varsa yazabilir bu domain üzerinden.. kıymetli görüşlerinizi lütfen yazınız...

www.temalink.com

wmaraci
    reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
    • Üyelik 28.05.2018
    • Yaş/Cinsiyet 52 / E
    • Meslek Street Engineer
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 5152
    • Beğeniler 2185 / 2187
    • Ticaret 0, (%0)
    kısaa link çalışması yapan script olaabilir.

• Üyelik 05.09.2018
    • Yaş/Cinsiyet 43 / E
    • Meslek web master
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ö** V**
    • Mesajlar 114
    • Beğeniler 23 / 20
    • Ticaret 0, (%0)
    hosting yahoo da ftp yok o yüzden maalesef

forces forces WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 23.01.2016
    • Yaş/Cinsiyet 45 / E
    • Meslek bilgisayar mühendisi
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** E**
    • Mesajlar 1366
    • Beğeniler 9 / 379
    • Ticaret 0, (%0)
    tema satışı bence

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

Castollo57 Castollo57 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 30.05.2018
    • Yaş/Cinsiyet 23 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad A** H**
    • Mesajlar 217
    • Beğeniler 104 / 35
    • Ticaret 1, (%100)
    Tema satışı bence güzel olur.

• Üyelik 05.09.2018
    • Yaş/Cinsiyet 43 / E
    • Meslek web master
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ö** V**
    • Mesajlar 114
    • Beğeniler 23 / 20
    • Ticaret 0, (%0)
    dns yöneldirme varmış gerçi harici bir site yapabilirim.... ne olmalı sizce? ben tema pazaryeri olsun aracı olayım ben diyorum... malum dolar yüzünden kimse öyle istediğ kadar tema alacak durumda değil, alanlarında envato vs eğer abonelikse hepsini kullanması mümkün değil ve satabilirler ... bu yüzden bir pazaryeri iyi olur gibi tema satışına... ya da sadece yahonun izin verdiği şekilde bir site yapacağım ben sizlerden gelen temaları sitede listeleyeceğim... almak isteyenlere satıp temayı ulaştırıp, paradan biraz komisyıon alıp ücreti temayı satana ulaştıracağım...

r5ty7ujh r5ty7ujh WM Aracı Kimlik Onayı
    • Üyelik 03.08.2020
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Bilişim Teknolojileri
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad D** D**
    • Mesajlar 57
    • Beğeniler 21 / 14
    • Ticaret 0, (%0)

resif adlı üyeden alıntı

dns yöneldirme varmış gerçi harici bir site yapabilirim.... ne olmalı sizce? ben tema pazaryeri olsun aracı olayım ben diyorum... malum dolar yüzünden kimse öyle istediğ kadar tema alacak durumda değil, alanlarında envato vs eğer abonelikse hepsini kullanması mümkün değil ve satabilirler ... bu yüzden bir pazaryeri iyi olur gibi tema satışına... ya da sadece yahonun izin verdiği şekilde bir site yapacağım ben sizlerden gelen temaları sitede listeleyeceğim... almak isteyenlere satıp temayı ulaştırıp, paradan biraz komisyıon alıp ücreti temayı satana ulaştıracağım...

Pazaryeri olabilir örneğin wordpress kategorisinde wordpress tema yapan şirketlerin bir çogu ve içlerinde yaptıkları temaların satışı veya yönlendirmesi olabilir reklam çalışması da güzel yapılır ise kazanç sağlar diye düşünüyorum.
    resif

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.09.2018
    • Yaş/Cinsiyet 43 / E
    • Meslek web master
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ö** V**
    • Mesajlar 114
    • Beğeniler 23 / 20
    • Ticaret 0, (%0)
    Burası pazaryeri işlevini görüyor zaten.. Ben daha elit bir platform kurmak istiyorum. Mesela senin envato üyeliğin var yada başak bir şey satmak istediğin sitede bir bölüm açacağım orda senin hzimet ve ürünlerini satmana aracılık edeceğim. Böyle 10-20 kişi ile çalışıp ayrıca web tasarım dersleri vb eklemek daha mantıklı gibi.. Yani hem başvuru kaynağı olmalı hemde tedarik...
    r5ty7ujh

kişi bu mesajı beğendi.

r5ty7ujh r5ty7ujh WM Aracı Kimlik Onayı
    • Üyelik 03.08.2020
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Bilişim Teknolojileri
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad D** D**
    • Mesajlar 57
    • Beğeniler 21 / 14
    • Ticaret 0, (%0)

resif adlı üyeden alıntı

Burası pazaryeri işlevini görüyor zaten.. Ben daha elit bir platform kurmak istiyorum. Mesela senin envato üyeliğin var yada başak bir şey satmak istediğin sitede bir bölüm açacağım orda senin hzimet ve ürünlerini satmana aracılık edeceğim. Böyle 10-20 kişi ile çalışıp ayrıca web tasarım dersleri vb eklemek daha mantıklı gibi.. Yani hem başvuru kaynağı olmalı hemde tedarik...

Şöyle anladım hem ders mantığı olacak hem Tema eklenti satışı olacak. Wordpress LMS tabanlı bir tema kullanılabilir mantıklı geldi bana.

• Üyelik 05.09.2018
    • Yaş/Cinsiyet 43 / E
    • Meslek web master
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ö** V**
    • Mesajlar 114
    • Beğeniler 23 / 20
    • Ticaret 0, (%0)
    evet daha çok işini kaybetmiş iş bulamayan ve bu işlere yeni girmiş insanlara hem rehberlik hemde tedarik yapmak.. işin kurdu olanlarla uğraşmak zor... onların işi gücü warez crack uyanıklık ölücülük... forum siteleri onlara yeter...

Siteyi ayrıca tasarlamayı düşünmüyorum Yahoo nun sunucusu ve tasarım arayüzü gayet başarılı 1 haftadır uğraşıyorum ve herşey var nerdeyse güzle bir sunum için ... Joomla kullanıyorum ayrıca ben daha çok. Ama Wordpress ihtiyacı da olacak.. Ben şuan youtube kanalını açıp siteyi bitiriyorum.. Katılmak isterseniz bana yazın özelden... Wordpress te bir arkadaşa ihtiyaç var

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al