Merhaba arkadaşlar bu post instagram da büyük takipçi kitlesi oluşan sayfaları daha çok ilgilendiren bir konu.

Son zamanlarda Azerbaycanda ve Turkiyede instagramda GiVEAWAY çekilişleri büyük meraka sahip.

Bildiğiniz gibi, Buyuk sayfalar Reklam amaçlı post paylaşıyor ve 20-50 instagram sayfasını (reklam amaçlı sponsor olarak etiket ediyor)
Her sponor başına min: 300TL - 600TL para alıyor.

15 gün sonra yarışma durduruluyor : ve random ile 20-50 kişi (sponsor sayından aslı bir rakam bu)
Hediyeler veriliyor
Şartlarda :
Sponsor olan sayfalari izlemek ve yoruma arkadaş etiketlemek şart olduğundan sponsor olan sayfalar yüksek takipçi kazanıyor

Bunu daha büyük bir takipçiye ulaşdirmak için Azerbaycan ve Türkiye olarak büyük bir sayfada bu çekilişi yapmayı öneriyorum.

Azerbaycandan katılacak sponsorların ücretini ben ala bilirim, Türkiyeden olanları ise ortak kim çalışmak istiyorsa o, çekiliş sonu Azerbaycandan Kazanan kişilerin hediyelerini ben ileteceğim,Türkiyede yaşayanları ise siz.

Çekiliş sonunda hediyeler dağıtıldıkdan sonra zaten geride para kalıyor onuda ortaklı paylaşalım.

Bu Teklifimi detaylı konuşmak için pm atınız lütfen