wmaraci reklam

Tutacagina inandigim uygulama ama para yok

17 Mesajlar 2.009 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Sohbet siteleri yavaş yavaş olmuyor arkadaşlar. Bir anda yüzlerce kişinin gelmesi gerek tutması için. Biri kaydolduğunda bakıyor ki kimse yok geri çıkıyor. 500 kayıtlı hesap da olsa herkes aynı anda girmediği için en son giren kişi aktif olan kimseyi göremediği için geri çıkıyor. Bu böyle devam ediyor. Ben deneyimledim. En azından 1 hafta boyunca kesintisi üye akışı olması gerek chat-sohbet işlerinde. Ya da giren her bir kişiyi sohbet olmasa bile sitede/uygulamada tutmanin başka yollarini bulmak gerek. Para kazandirmak, hediye dağıtmak vs. gibi ama o da masraf zaten.

wmaraci
reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
mehmet01 hocam onun yerine sey dusundum 24 saat icinde aktif olanlari konusma panelinde goster yani 24 saat icinde aktif olmus hesap varsa gosterecek konusma panelinde sizce bunun onune gecebilir mi bu soyledigim sey

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

mertbilgin mertbilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 59 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
WhatsApp gibiyse huaweinin yeni cikaracagi playstora yuklersen tutabilir ama normal playstore ve appstoreda biraz Zor WhatsApp varken

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

mehmet01 hocam onun yerine sey dusundum 24 saat icinde aktif olanlari konusma panelinde goster yani 24 saat icinde aktif olmus hesap varsa gosterecek konusma panelinde sizce bunun onune gecebilir mi bu soyledigim sey

Dediğiniz gibi "en son giriş yapanlar" kısmını herkes yapıyor zaten. Ben de çeşitli şekillerde denedim. Ama son giren kişi, önceki girenlerden cevap alamayınca 5dk bile durmuyor sitede yine. Bu yüzden o yöntem de pek etkili olmuyor. Bu tarz sitelere girenler "o an" canı sıkılmış ve birileriyle tanışmak veya konuşmak isteyen kişiler oluyor. Siteye girdiği ilk 3 dakikada bir mesaj yazar ve cevap bekler, sitede canlılık görürse kalır. Görmezse çıkış bile yapmadan çekip gider. Web sitesi için böyle, uygulama olursa ve uygulamayı hemen silmez ve bir iki gün yüklü tutarsa biraz daha şans olabilir belki ama onu da pek sanmıyorum. Genelde siliyorlar(mış) birkaç saatte. Ya da sitede sadece 1-2 kişilik bir hareket bile gördüklerinde site sahibinden başkası olmadiğini anladiklari için kalmıyorlar malesef. Kıpır kıpır olmasını bekliyorlar sitenin/uygulamanın. Bu yüzden "yavaş yavaş büyütür, reklam yaparsın" diyenlere ilk mesajımda öyle söyledim. Sohbet işlerinde yavaş yavaş olmuyor. En azından sitede sürekli aktif kalacak 10-20 kişi (belki de daha fazla) olması gerek yeni kayıt olacakları karşılamak için. Bu yüzden de büyük bir reklamla girmek gerekiyor ki aynı anda siteye birçok kişi kaydolursa onlar birbiriyle sohbet etmeye başlar. En azından teorim bu şekilde çünkü ben de henüz bu reklamı yapamadığım için kaydolan 500 üyenin her biri tek tek kaçtı :)
Kısaca deneyim olarak yavaş yavaş olmadığından eminim artık. Hızlı bir üye artışı gerektiğini anladım. Ama bunun çözümü reklamdan mı geçer, maliyeti ne olur, 500-600tl reklam yeter mi onu bilmiyorum. Adwords'e deneme amaçlı 30 liralık bir reklam vermiştim tıklama başı maksimum 20kuruştu. 30tl ile baya kişi gelse de çok çok az kişi kayıt oldu. İşin bu kısmı da var yani.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mustafa98 mustafa98 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 2 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
benzer durumdayım fakat projem için daha da büyük bir miktar gerek bana. Ufak ufak farklı projeler ile para kazanıp büyük projeme birikim yapıyorum. Elon musk yöntemi de denebilir. Doğru uygulanırsa bence mantıklı bir işleyiştir önerebilirim.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
zaten uygulamaniz vardi sizin ben indirdim hatta hatırlıyorum satılığa falan cikarmistiniz o uygulamadanmi bahsediyorsunuz yeni birseylermi
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
@voltoren o uygulamaya yeni ozelliklee ekletecegim hocam o gordugunuz ilk surum bazi degisiiklikler olacak köklü duzenlemeler

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al