freelance iş ilanları

Tutarmi sizce ?

25 Mesajlar 2.433 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

Ya hocam haklilar bisi demiyorum ama makaleye para veremem , ya verdimde basarili yine olamadim olamiyorum , emek veririm sorun degil ama olmuyor biktim artik sitede alamam param yok sitede acamiyorum of of acmak istiyorum olmuyor ..

Yaşınız kaç bilmiyorum ama ne yazık ki her istediğimiz olmuyor. Sırf hevesiniz geçsin diye bir blog açabilirsiniz ama bundan maddi gelir beklemek doğru olmaz.

Size ufak bir öneri; madem blog'ların makale bölümünde başarılı olamıyorsunuz, sizde teknik kısmı ile ilgili kendinizi geliştirin. İnternet koca bir derya, istediğinizden fazlası mevcut. Bilgisayarınıza bir web sitesi kurmak için gerekli alt yapıyı oluşturun ve örneğin wordpress konusunda kendinizi geliştirin. Belki zaman alır ama en azından bir şeyler başarırsınız. Bu süre zarfında da bol bol kitap okuyup. Bir gün kendinize sıfırdan çok sağlam bir blog kurabilecek duruma gelebilirsiniz.

wmaraci
reklam

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Deneme yanılma yoluyla çok şey katabilirsin kendine. Pes etmek olmaz.

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Yaşınız kaç bilmiyorum ama ne yazık ki her istediğimiz olmuyor. Sırf hevesiniz geçsin diye bir blog açabilirsiniz ama bundan maddi gelir beklemek doğru olmaz.

Size ufak bir öneri; madem blog'ların makale bölümünde başarılı olamıyorsunuz, sizde teknik kısmı ile ilgili kendinizi geliştirin. İnternet koca bir derya, istediğinizden fazlası mevcut. Bilgisayarınıza bir web sitesi kurmak için gerekli alt yapıyı oluşturun ve örneğin wordpress konusunda kendinizi geliştirin. Belki zaman alır ama en azından bir şeyler başarırsınız. Bu süre zarfında da bol bol kitap okuyup. Bir gün kendinize sıfırdan çok sağlam bir blog kurabilecek duruma gelebilirsiniz.

Blog kurmak bana gore değilmiş onu anladimda baskada napabilirimki teknik konuda o biraz sıkıntili ogrenciyim soyle harcligimi cikarabilsem yeter . kitap okuyorum fikra kitabi yani okudugum kitalaplar biraz kalitesiz ondandid belki

Ek Olarak:

bulgay adlı üyeden alıntı

Deneme yanılma yoluyla çok şey katabilirsin kendine. Pes etmek olmaz.

Bikdim artik dene yanil omrum bitti :)

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
Hocam mobilden mi siteye içerik giriyorsunuz yani mobilden yazınca genelde "ı" harfleri "i" olarak yazılır ondan merak ettim.Makalenizin başlığı "Haberi olumlu olumsuz yorumladik :)" şeklinde."Yorumladik" değil "yorumladık" olacak o ve daha çok yazım hataları var.Artık şu Türkçemizi düzgün kullanalım okuyunca ben utandım cidden :(

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?
wmaraci
wmaraci

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

mustafa94 adlı üyeden alıntı

Hocam mobilden mi siteye içerik giriyorsunuz yani mobilden yazınca genelde "ı" harfleri "i" olarak yazılır ondan merak ettim.Makalenizin başlığı "Haberi olumlu olumsuz yorumladik :)" şeklinde."Yorumladik" değil "yorumladık" olacak o ve daha çok yazım hataları var.Artık şu Türkçemizi düzgün kullanalım okuyunca ben utandım cidden :(

Pcm bozuk , tabletten giriyorum hocam haklisiniz :/ yapacak bisi yok :/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al