wmaraci reklam

Ücretsiz HTML Temalara Yönetim Paneli Kodlayıp Satışı Yapmak

4 Mesajlar 716 Okunma
wmaraci reklam

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
Merhaba, internette bulunan ücretsiz dağıtılan html temalara yönetim paneli kodlayıp satma hususunda herhangi bir lisans problemi çıkar mı free olarak dağıtılan html temaların wa-rez olup olmadığını nasıl teyit alabiliriz.

İkinci bir husus ücretli satılan html temalarda satılan her bir script için tekli tema lisansı almamız yeterli olacaktır galiba.

Bilgilendirmeniz ve yönlendirmeniz için teşekkür ederim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

BurakKoknar BurakKoknar Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sosyal Medya Danışmanı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 10 / 31
  • Ticaret 14, (%86)
Bildiğim kadarıyla konuşayım, ücretli satılan html temalarda lisans türüne göre domaine veya üyeliğe lisanslanıyor. Bu hususta lisans türüne dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. HTML kodlama düzeyiniz yüksekse size önerim internette full psd şeklinde paylaşılan html temalar bulunuyor, bu temaları tamamen yönetim paneliyle kodlayıp satmanız daha sağlıklı olacaktır, bu durumda tasarımcıyla iletişime geçip herhangi bir lisans sıkıntısıda yaşamazsınız. Düşünüyorum; ücretsiz HTML tema kullanacak bir insanın az buçuk notepad++ deneyimi vardır, admin paneline para vermek istemeyecektir, bu nedenle yönetim panelli sıfır temalar yapmanız daha mantıklı geldi bana.
demirkurt94

kişi bu mesajı beğendi.

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
TERRABurak söylenmesi gerekenleri fazlasıyla söylemiş. Her HTML template aynı lisans ile lisanslanmaz. Eğer açık kaynak lisansına sahipse istediğiniz gibi değiştirebilir hatta parayla bile satabilirsiniz ancak bunu satın alan arkadaş da yasal olarak üzerinde istediği gibi değişiklik yapıp ücretli veya ücretsiz olarak dağıtma hakkına sahip olacaktır.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Konu günceldir. Free dağıtılan html temaları yönetim paneli kodlayıp script olarak satmak herhangi bir sorun oluşturur mu?

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al