wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretsiz Site Açma Projesi

22 Mesajlar 2.458 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)
Adamlar emeklerinin karsiliginı alıyorlar yanı bazıları bunlari bilmiyor beceremiyor adamlarda ona yardımcı olmak istiyor adam oyle dicekte paramı bolusmuyun gidip yenı site acarsa adamın bilcegı ıs sadece yazı yazarak para kazanmak diyoruz makale yazarlığı gıbı bırsey yaparak adsenseden kazanacaksınız benım sitem var ama detaylı bılgı almak isterim telefon numaranı ozelden atarsan sevinirim hayırlı geceler..

wmaraci
reklam

Alpi1s Alpi1s skype: swrnet@outlook.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 6, (%83)

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

Adamlar emeklerinin karsiliginı alıyorlar yanı bazıları bunlari bilmiyor beceremiyor adamlarda ona yardımcı olmak istiyor adam oyle dicekte paramı bolusmuyun gidip yenı site acarsa adamın bilcegı ıs sadece yazı yazarak para kazanmak diyoruz makale yazarlığı gıbı bırsey yaparak adsenseden kazanacaksınız benım sitem var ama detaylı bılgı almak isterim telefon numaranı ozelden atarsan sevinirim hayırlı geceler..

Bakın bu ilanın aynısını herkesin bildiği davetiye ile üyeliği olan ( isim vermek istemiyorum :D ) bir forumda da açtım bütün mesajlar sizin gibi burada niye böyle yorumlar geliyor hala anlamıyorum telefon numaramı gönderiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al