freelance iş ilanları

Üniversite tercihim için önerileriniz

3 Mesajlar 412 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ErenGemici ErenGemici eski nick : Legendejavu Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1082
  • Beğeniler 473 / 426
  • Ticaret 59, (%0)
Merhaba arkadaşlar seneye nasip olursa üni geçicem bu yüzden ufaktan araştırmalara başlamıştım 2 üni arasında kaldım. Bu ünilerde okuyan yada bilgi sahibi olan arkadaşlar beni bilgilendirir ise sevinirim.

Grafik Tasarım bölümü okumayı düşünüyorum. Plato ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi. Plato Öğrenim Ücretleri: İngilizce Programlarda 12.700 TL, Türkçe Programlarda 11.700 TL, Uzaktan Eğitim Programlarda %50 Burslu 5.850 TL (KDV Dahil) şeklinde.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ise fiyat tablosu bulamadım ama buradaki belgede harç payı v.s yazıyor yıllık ödenecek miktar bu mu yoksa ek olarak ödenecek miktar mı bu bilgisi olan var mı ?

Sizce bu 2 üni arasında tercihimi hangisine yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum.

Birde son olarak bu %50 %75 ve tam burs olayı nasıl oluyor arkadaşlar bursu kazanmak için sınav v.s mi var onun hakkındada beni bilgilendirirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

mrgun mrgun Seo yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 109 / 79
  • Ticaret 26, (%100)
sıralamanı yazarsan daha güzel olur.farklı üni öneren olabilir.
ingilizce okumanı tavsiye ederim zaten arada 1000 tl gibi bir fark var az para değil belki ama buna değecektir.derslerin tamamı mı ingilizce olacak yoksa belli kısımları mı?

Yusuf Yusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)

mrgun adlı üyeden alıntı

sıralamanı yazarsan daha güzel olur.farklı üni öneren olabilir.
ingilizce okumanı tavsiye ederim zaten arada 1000 tl gibi bir fark var az para değil belki ama buna değecektir.derslerin tamamı mı ingilizce olacak yoksa belli kısımları mı?

Sanırım arkadaş lise 3'de. seneye ygs'ye gireceksin eğer barajı aşarsan lys'ye gireceksin.
ygs puanı ile 2 senelik, lys puanı ile de 4 senelik üniversite bölümünü tercih edebiliyorsun.
o bursları kazanabilmen için -grafik tasarımı bölümü 2 senelik bunu baz alıyorum- tercih döneminde yayımlanan ygs sıralamalarına girmen gerekiyor.

Yakında
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al